Śmietanka PiS na urodzinach Radia Maryja. Rydzyk wita Misiewicza: Nie łamać się! Alleluja i do przodu!

Radio Maryja świętuje w Toruniu swoje 25. urodziny. Na uroczystościach tłumnie zjawili się politycy PiS.

W Toruniu wielkie święto. Radio Maryja świętuje swoje 25-lecie. Na obchodach jubileuszu rozgłośni, którą nieprzerwanie kieruje o. Tadeusz Rydzyk, pojawiły się tłumy fanów z całej Polski oraz liczna reprezentacja PiS.

Wśród gości znaleźli się m.in. prezydent Andrzej Duda, szef MON Antoni Macierewicz, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, szef MSWiA Mariusz Błaszczak, minister środowiska Jan Szyszko i szefowa KPRM Beata Kempa. 

"Nie byłoby takiego człowieka, gdyby nie tacy rodzice"

Ojciec Tadeusz Rydzyk, witając prezydenta, pozdrowił też jego rodzinę. - Pozdrawiam małżonkę, córkę i bardzo szlachetnych rodziców. Nie byłoby takiego człowieka, gdyby nie tacy rodzice. Właśnie rodzicom dziękuję. To jest zachęta dla wszystkich rodziców, żeby wasze dzieci były szlachetne, wielkie. Żeby ojczyzna się cieszyła, ludzie.... - mówił.

Słowa otuchy dla Misiewicza 

O. Tadeusz Rydzyk zwrócił się też do Bartłomieja Misiewicza. - Koniecznie wśród gości trzeba wymienić Bartłomieja Misiewicza. To jest konieczne dlatego, że ile Pana sponiewierają, to kto to zdoła znieść? Nie łamać się! Alleluja i do przodu! Piorun nie uderza w to, co jest małe. Ma Pan być wielki duchem! powiedział...

A TERAZ ZOBACZ: 20 mln na szkołę Rydzyka? Sellin wyjaśnia, dlaczego im się należy