Mocny wywiad rodziców Dudy. Mowa o "lewackim wstecznictwie" i "obrzydzaniu kobiet mężczyznom"

- Musimy zatrzymać ten trend rugowania Chrystusa z przestrzeni publicznej. To jest nasz obowiązek jako Narodu - mówi w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" prof. Jan Duda, ojciec prezydenta RP.

- Dziś mamy władze, które starają się pobudzić energię Narodu. Natomiast to lewackie i libertyńskie wstecznictwo niesie tylko rozkład, szczególnie moralny. Musimy być czujni - przestrzega ojciec prezydenta prof. Jan Duda w wywiadzie dla "Naszego Dziennika".

Dziennik rozmawiał z rodzicami Andrzeja Dudy, profesorami Janem Dudą i Janiną Milewicz-Dudą, w której podkreślają oni wagę wiary w Boga w swoim życiu, a także wyrażają poparcie dla aktu intronizacji Chrystusa.

"Chyba trzeba być ciemnym"

Według przeprowadzającej wywiad Małgorzaty Rutkowskiej, w Polsce "zbiera żniwo chrystofobia". Rodzice prezydenta RP to potwierdzają - sami zaangażowani byli choćby w odbudowę Pomnika Chrystusa Króla w Poznaniu. Według Jana Dudy "chyba trzeba być ciemnym", by nie rozumieć potrzeby restytuowania figury.

Bezczelność tych kręgów - wrogich jakimkolwiek symbolom religijnym - jest po prostu niewiarygodna. To jest otwarta wojna z naszą religią, prowadzona przez religię, którą można nazwać antyreligią. Jeśli oni domagają się od nas, żebyśmy nie eksponowali swojej wiary, to dlaczego eksponują swoją? Dla mnie to jest chory objaw. Musimy zatrzymać ten trend rugowania Chrystusa z przestrzeni publicznej. To jest nasz obowiązek jako Narodu

- zaznacza Jan Duda. Jego zdaniem twierdzenie o braku różnic między płciami poza różnicami kulturowymi jest "ewidentnym wciskaniem ciemnoty". A celem tego ma być "depopulacja Europejczyków".

Malthus obliczał, jaką moc musiałaby mieć gilotyna, by ściąć iluś ludzi, i uznał, że to jest niemożliwe, no to teraz wymyślili inny sposób. Pan Lukas (ideolog nowej lewicy) wymyślił, że wystarczy obrzydzić kobiecie mężczyznę, a mężczyźnie kobietę i jeszcze cały czas mówić, jakie to są problemy z dziećmi, że rodzina to przemoc, patologia. Bzdury, kompletne bzdury. To są ewidentnie przemyślane sposoby niszczenia rodziny i depopulacji. I o to właśnie im chodzi.

- twierdzi ojciec prezydenta.

 

Więcej o:
Komentarze (1090)
Mocny wywiad rodziców Dudy. Mowa o "lewackim wstecznictwie" i "obrzydzaniu kobiet mężczyznom"
Zaloguj się
 • baby1

  Oceniono 238 razy 212

  A mieli szansę nie wypowiadać się publicznie. Jak tacy ludzie piszą sobie prof. przed nazwiskiem, to obrażają całą społeczność naukową.

 • mihusky

  Oceniono 220 razy 204

  Z religią jest jak z penisem. Fajnie,że go masz i jesteś z niego dumny, ale gdy go wyciągasz ze spodni i machasz innym przed nosem, to mamy pewien problem.

 • kowalskyy49

  Oceniono 192 razy 176

  Dzisiejsza Polska nie ma problemu z rugowaniem Chrystusa, dzisiejsza Polska ma problem z wciskaniem Chrystusa każdemu w gardło aż albo przełknie albo zdechnie, szanowny panie Duda. I to jest jasne dla każdego z wyjątkiem religijnych oszołomów oczywiście

 • jurek4491

  Oceniono 191 razy 175

  Jacy rodzice , taki syn , myślenie prymitywne na poziomie ery kamienia łupanego .

 • endrju1521

  Oceniono 158 razy 138

  Świry, legalne świry ! ! ! !! ! ! ! !

  Państwo jest organizacją społeczno-polityczną, a nie religijną ! ! !

  Synalek uroczyście przysięgał przestrzegać konstytucji,

  a nie dekalogu czy wyznaniowych guseł jakiejś sekty religijnej ! ! ! ! ! !

 • derylski

  Oceniono 129 razy 117

  Czasami lepiej milczeć i uchodzić za głupka niż sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości panie wątpliwy profesorze , z drugiej strony teraz przynajmniej wiadomo , ze ktoś wychowany w takim zabobonnym uwstecznionym domu nie może być normalny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX