Black Friday. "Świnia bezczelna!", "trochę godności!". Tak wyglądał Czarny Piątek w Lidlu [WIDEO]

Zaczęło się od kilkudziesięciometrowej kolejki do wejścia, potem było tylko gorzej. Z okazji Czarnego Piątku Lidl obniżył ceny produktów nawet o 70%. Efekt? Tłumy ludzi, którzy w emocjach zapełniali wózki produktami.

Czarny Piątek to dzień, kiedy sklepy obniżają ceny produktów nawet o kilkadziesiąt procent. Tak sprzedawcy przygotowują się do świątecznych wyprzedaży. Lidl w tym roku zapowiedział 70-procentową obniżkę, a klienci nie pozostali obojętni.

Warszawa w Pigułce nagrała moment otwarcia jednego ze stołecznych sklepów. Chociaż sklep oficjalnie działa od 8:00, ludzie ustawili się w kolejce już godzinę wcześniej. Na nagraniu widać, jak klienci przepychają się przy wejściu, a następnie biegną po wybrane towary. Dochodzi także do spięć. - Bezczelna! Bezczelna! Świnia bezczelna! - krzyczy jedna z pań do drugiej. - Trochę godności - dopowiada inny kupujący.

 

Dantejskie sceny w Lidlu rozegrały się także podczas promocji skórzanych torebek Wittchen, które można było kupić za niecałe 300 zł. - Ludzie rzucili się na torebki, wyrywali je sobie z rąk, niektórzy chwytali po kilka sztuk - relacjonowali świadkowie. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

 Łowcy cenowych okazji szturmują sklepy w "czarny piątek"

Więcej o: