Którędy przechodzą marsze? Mapa Warszawy podczas Święta Niepodległości

Z okazji obchodów Święta Niepodległości zorganizowanych zostało kilkanaście marszy, wśród nich trzy wielkie marsze. Zobacz które ulice będą zablokowane dla ruchu oraz którędy maszerują poszczególne grupy.

Grupą, która ruszyła najwcześniej jest marsz "KOD Niepodległości". O godzinie 12:30 ruszyli z placu Narutowicza, następnie przejdą na Pole Mokotowskie.

Marsz Niepodległości zorganizowany przez środowiska narodowe zaplanowany został na godzinę 14. Początek tej trasy znajduje się na rondzie Dmowskiego, a koniec na stadionie PGE Narodowy.

Marsz zorganizowany przez środowiska antyfaszystowskie (m.in. przez Partię Razem oraz Antyfaszystowską Warszawę) rozpocznie się o godzinie 15. Natomiast koniec planowany jest na godzinę 19 na placu Powstańców Warszawy.

O godzinie 11:11 ruszyli biegacze w ramach 28. Bieg Niepodległości, którego koniec planowany jest na godzinę 14:11. Zamknięta dla ruchu będzie al. Jana Pawła II od skrzyżowania z ul. Stawki oraz al. Niepodległości do skrzyżowania z ul. Rakowiecką.

W związku z marszami została zmieniona organizacja ruchu w Warszawie. Zmiany zostały opublikowane na stronie ZTM Warszawa.

 

Więcej o: