Małopolska: Dosypywał żonie do kawy trutkę na szczury. Twierdził, że nie chciał jej zabić

Przez kilka tygodni mieszkaniec gminy Limanowa (woj. małopolskie) próbował otruć żonę trutką na szczury i lekami psychotropowymi. Kobieta w końcu się zorientowała i wezwała policję.

Mieszkance gminy Limanowa od pewnego czasu przestała smakować kawa. Za każdym razem, gdy zaczynała ją pić, czuła, że coś jest nie tak. Ostatecznie wylewała kawę do zlewu, smak i zapach były nie do zniesienia. 

Próbowanie i wylewanie kawy trwało przez kilka tygodni. Do momentu, gdy mieszkanka Limanowej zauważyła w pojemniku z kawą różowe granulki. Wtedy wszystko stało się jasne, czuła, że stał za tym jej mąż. Wezwała policję, a funkcjonariusze zatrzymali 39-latka. 

Mężczyzna miał przy sobie saszetki z trutką na szczury, a w dwóch słoikach kawy w domu znaleziono różowe granulki. Dodatkowo, w chwili zatrzymania mąż kobiety był pijany - miał w organizmie 2,6 promila alkoholu.

Przyznał się, że dosypywał do kawy i śmietanki trutkę na szczury i leki psychotropowe. Jak mówił, miał żal do żony, że ta wyrzuciła go z domu. Zapewniał, że nie chciał jej zabić.

"Wiedział, że jest to bezpieczne, bo taką miksturę testował na sobie i nic mu nie było, poza problemami żołądkowymi i biegunką. Chciał żeby żona doświadczyła tego samego. Na szczęście kobieta i jej dzieci nie ucierpiały" - czytamy w policyjnym komunikacie. 

39-latek poddał się dobrowolnie karze 6 miesięcy prac społecznych. Zobowiązał się także do powstrzymywania kontaktów z rodziną. 

Zobacz także: Niebezpieczne zachowania na drodze. Lubuska Policja ostrzega i pokazuje film

 

Więcej o:
Komentarze (41)
Małopolska: Dosypywał żonie do kawy trutkę na szczury. Twierdził, że nie chciał jej zabić
Zaloguj się
 • smurfmadrala

  Oceniono 14 razy 8

  Chwasty trzeba wyrywać i kompostować.
  Niestety, socjalistyczne "prawo" jest kryminogenne.

 • hard-ass

  Oceniono 8 razy 6

  Co to, muchomorow po lasach juz nie ma?

 • Marek Nowak

  Oceniono 23 razy 5

  facet całe życie zapieprzał na mieszkanie a kiedy już nie dał rady z życiem, z tym wszystkim, kobieta nie stała przy nim, nie wspierała tylko wyrzuciła go z własnego mieszkania. Skutki mamy. Pewnie szuka kolejnego frajera co będzie przynosił kasę do domu, jak się załamie to też go wyrzuci. Takie są baby. Obłudne hipokrytki lecące na kasę i nic więcej.

 • callistob

  Oceniono 4 razy 4

  Nie, no tam żeby chciał zabić małżonkę. Przecież wartości prozdrowotne trutki na szczury są powszechnie znane i jest to ceniony suplement diety :-)

 • atomik2

  Oceniono 4 razy 2

  oj tam, oj tam, gazeto.pl, jakie tam zaraz chciał ją otruć? Chciał z niej tylko wypędzić szczura.

 • drdr2

  0

  Pod tekstem jest filmik z wypadkiem. Lubuska policja ostrzega... wypadek z Lublina. Nie chcę się pastwic nad redakcją, bo robią to niemal wszyscy, ale ręce opadają. Donalda Trumpa z Tuskiem też pomylicie

 • ochujek

  Oceniono 19 razy -1

  Katolik? Żona chłopu nie posłuszna, jak klechy nakazują?

 • m.godwin

  Oceniono 12 razy -2

  Pewnie w dodatku mówił do żony "moja myszko".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX