W Nadarzynie zbierają podpisy przeciwko koncertowi Natalii Przybysz. Bo... "jest aborterką"

Niedawny wywiad, w którym Natalia Przybysz mówiła o swojej aborcji, wywołał dużo kontrowersji. Teraz niektórzy mieszkańcy wsi na Mazowszu chcą odwołania jej koncertu w lokalnym ośrodku kultury.

19 listopada w Nadarzyński Ośrodku Kultury ma odbyć się koncert Natalii Przybysz. Nie wszystkim to się podoba. Na stronie citizengo.org powstała petycja, wzywająca wójta gminy do odwołania koncertu. Wszystko przez wywiad, w którym piosenkarka mówiła o swojej aborcji

Autor petycji, który podpisuje się jako Paweł Prejss, nazywa przybysz "aborterką" i pisze, że piosenkarka "promującą swoją płytę wykorzystując do tego historię zamordowania przez nią jej trzeciego dziecka".

"Nie godzi się osobie takiej udostępniać pomieszczeń należących do społeczeństwa gminy Nadarzyn. W tych pomieszczeniach, w których ma przebywać dzieciobójczyni, zazwyczaj bawią się i uczą nasze dzieci. Takie działanie to wstyd i hańba dla" - czytamy w petycji, pod którą podpisało się dotychczas 150 osób.

Na razie zapowiedź koncertu nie zniknęła ze strony NOK. Sprzedaż biletów ma ruszyć za tydzień. 

Wysłaliśmy do NOK oraz przedstawicieli Natalii Przybysz prośbę o komentarz i zapytaliśmy, czy petycja może wpłynąć na odbycie się koncertu. Czekamy na odpowiedź.

Więcej o: