Komentarze (1608)
"Czuję ulgę. Pięć minut i masz z powrotem swoje życie". Natalia Przybysz wyznaje, jak rok temu przerwała ciążę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • anita_ani_tamten

  Oceniono 65 razy 23

  To pewne, że kiedyś jej dzieci zapytają dlaczego brat/siostra został zabity - zostało ujawnione i nie zginie
  Powie że nie chciała szukać większego mieszkania? że z trzecim dzieckiem byłoby ciasno?
  Biedne te dzieciaki, tragiczna matka.....

 • endgame222

  Oceniono 36 razy 22

  Wywiad z Przybysz to bardzo mocny argument ZA wprowadzeniem karania kobiet za aborcję. Obojętnie gdzie dokonaną, w Polsce czy na Słowacji.

 • tome4k

  Oceniono 34 razy 22

  Należy pójść dalej z aborcją. Planujemy założyć Komitet Obrony życia, mojego życia, który będzie walczył, aby "aborcji" można było dokonywać na osobach już narodzonych do 2 roku życia (chyba każdy się zgodzi, że osoba która nic nie mówi, nawet sama nie może zjeść, a tym bardziej pracować nie jest jeszcze człowiekiem!), chorych od urodzenia, a także na osobach po 65roku życia którymi muszą zajmować się młodzi, przez co nie mają życia! W Holandii już to jest legalne, można dokonywać aborcji po-prenatalnych, a w Polsce??? Zacofanie i średniowiecze! Młody człowiek, który chciałby pojechać na wakacje na Majorkę a nie może, wyskoczyć na imprezę - też nie może, czy nawet zrobić 4 nadgodziny w ciągu dnia dla swojego pana dynamicznego pracodawcy z międzynarodowym kapitałem, a nie może, ponieważ nie może zostawić kogoś/czegoś co ma 1 rok i
  nawet nie rozpoznaje siebie w lustrze! !!!!!!! Co to za życie????? Należy jak najszybciej zorganizować marsz obrony życia, mojego życia!
  Będzie to siwy marsz! Część nowoczesnych firm i nowoczesnych partii już powiedziało, że przystąpią do strajku i marszy, firmy obliczyły że tracą 2mln zł na tym, że pracownicy uciekają na urlopy macie/tacieżyńskie, oraz przez to, że częściej są na L4!!!! Jak to możliwe w
  demokratycznym kraju????? Kiedy matka madzi zostanie wypuszczona z więzienia za oborcję po-prenatalną???????

 • Pisul Maximus

  Oceniono 54 razy 22

  Bojkot płyt, bojkot i zakaz koncertów, nawet ręki takiej bym nie podał...

  Jak lubi zabijać niewinnych ISIS przyjmie ją z otwartymi rękoma

 • eco82

  Oceniono 76 razy 22

  Taka światła kobieta, a nie potrafi wraz z partnerem z prezerwatywy skorzystać.
  Jeśli ma dość dzieci, powinna sie wysterylizowac.

 • zuuuraw

  Oceniono 80 razy 22

  Zapytano kiedyś izraelskiego generała, dowódcę tamtejszych sił lotniczych, co czuje, gdy jako pilot bombowca zwalnia 1-tonową bombę nad dzielnicą zamieszkałą przez palestyńską ludność cywilną? Odpowiedział jak Przybysz, - "Ulgę , w końcu samolot pozbył się nadmiernego ciężaru". Nie chcę oczywiście powiedzieć przez to że wszyscy Żydzi pozbawieni są ludzkich uczuć.

 • onduma

  Oceniono 84 razy 22

  Dzieci powinny jak sie zestarzeje wywalic na ulice aby nie zabierala im metrazu

 • genocidezionism

  Oceniono 94 razy 20

  Nich jeszcze napisze piosenke o sraniu a szczegolnie zatwardzeniu. Tam dopiero czlowiek jest sam co za samotnosc

 • Damian Bury

  Oceniono 37 razy 19

  Kurczę! Jaka bezdennie pusta i egoistycznie z niej osóbka!

 • janusz_bezlitosny

  Oceniono 51 razy 19

  Kolejny dowod na to, że ludzie z macicami (przed czarnym protestem zwani kobietami) kompletnie nie nadają się do rodzenia dzieci.

 • foreks

  Oceniono 49 razy 19

  Mam nadzieje, ze to jakis zart i celebreyci nie sa az takimi debilami, aby takie sukinsynstwa opowiadac. Sorry, ale satysfkacja z zabicia zycia powinna byc karana goleniem na lyso i praca do konca zycia na ulicy.

 • milfur

  Oceniono 71 razy 19

  Wyrwałam zęba. Życie wróciło.
  2 pyrania
  1. Czy dzieciom żyjącym powiedziała, że mieli braciszka albo siostrzyczkę ale mamusia je zabila bo za małe mieszkanie? Jak zareagowały?
  2. Czy gdy dzieci dorosną i zrobi się za ciasno na 60m2 to pani przybysz zamierza jedno z nich zabić by wróciło życie wygodne?

 • dryl1

  Oceniono 22 razy 18

  5 minut i po kłopocie. Tylko, że jeszcze masz kobieto dzieci. trzeba je było też wyskrobać. Nie oceniam, tylko co za tępota, żeby się tym chwalić. Może się ucieszą , ze nie są te wyskrobane. Będą docenić miłosierdzie matki.

 • Pisul Maximus

  Oceniono 46 razy 18

  Zabić dziecko dla komfortu i jeszcze się tym chwalić?

  Tak myśląc rodzina może Cie wywieźć do Holandii jak będziesz miała wypadek samochodowy. Bo wiesz, dałaś przykład najbliższym że najważniejszy komfort a nie życie ludzkie. Po co Cię leczyć jak za "Pięć minut i masz z powrotem swoje życie" Twoi najbliżsi załatwią sprawę

 • zuuuraw

  Oceniono 86 razy 18

  Można tylko współczuć jej dzieciom, wyobrażam sobie reakcje ich kolegów w szkole.
  Matuś wyskrobała sobie ich braciszka lub siostrzyczkę bo miała za dużo książek do przeniesienia w razie koniecznej przeprowadzki ! Straszne

 • zuuuraw

  Oceniono 98 razy 18

  5 minut ? To nawet szybsza ulga niż po zwaleniu kloca.
  Takie coś powinno się wysterylizować
  Co za bałwany wpuściły to to na czołówkę portalu ?
  Przecież to samobój dla tych wszystkich feminazistek od czarnego protestu !
  Gazeto, proszę, jak najwięcej takich "kobiet", jak najwięcej Peszkówny, Szczuki, Środy i tej tu !

 • pani07

  Oceniono 74 razy 16

  No tak, bo tylko 60 m mieszkanie, bo ksiązki bym przewozić musiała, bo... - zabiję więc dziecko, każę adoptować pszczoły (brała udział w takiej akcji) i ba bank weganką jestem.
  Koszmarne i smutne.

 • korollaq

  Oceniono 49 razy 13

  Moja babcia urodziła dziecko pod koniec wojny, pewnie z tchórzostwa. Ta pani ma 60-metrowe mieszkanie i spore dochody, dokonanie aborcji to odwaga, że hej.. Coś dziwnego się z ludźmi dzieje, że wszystko postawione na głowie.

 • kawabis

  Oceniono 49 razy 11

  Zapomniana artystka, w ramach promocji płyty, opowiada historię, zabicia swojego dziecka z uwagi na metraż mieszkania, jedynie 60 m2, wygodnego życia, i dbanie o komfort narzeczonego, dawno nie czytałem głupszych i bardziej podłych rzeczy, nie wiem co chciała osiągnąć tą opowieścią, ale muszę przyznać, że dawno tak mnie nikt nie "zagotował" jak ta osoba. Owszem w przyrodzie to się zdarza, że samica zagryza szczenięta, gdy ma za mało pokarmu w ten sposób ratując pozostałe, ale zabić bo brakuje miejsca na dodatkowe łóżeczko w 60 m2, czy by narzeczony był wyspany, przecież to wypisz wymaluj matka Madzi z Sosnowca, tam też dziecko "utrudniało" jej życie. Prawdopodobnie zaraz będę określany mianem hejtera lub trolla, ale wali mnie to, to nie jest kobieta ani matka (dwójki dzieci), brak mi słów, które by ją określiły a które przeszły by przez moderatora a przy tym nie ubliżyły np. samicy psa. Życzę jej wygodnego życia i odpoczynku narzeczonemu, już widzę te tłumy na jej koncertach, ręce opadają. Gratuluję samopodpier.olenia się do Prokuratury, normalnie 100 punktów, będzie ikoną czarnych marszów, jako ta która dostanie zarzuty za nielegalną aborcję, powinna jeszcze dostać za głupotę, ale ta nie jest karana przez prawo, jednak los lubi się zemścić.

 • awitold

  Oceniono 52 razy 10

  Dno moralne. Typowy artykulik majacy na celu lamanie barier moralnych w spoleczenstwie poprzez promowanie idiotow i stawianie ich ludziom za przyklad...

 • alexmac

  Oceniono 41 razy 9

  Brawo, pani Natalio!!! Jest Pani bohaterką! Apeluję jednak do stowarzyszeń feministycznych, żeby sfinansowały Pani ochronę, bo katoliccy zwyrodnialcy są zdolni do wszystkiego!

 • strong.ben

  Oceniono 14 razy 8

  No i nie wyszedł wybiórczej następny krok w walce o postęp, ludziska nie załapały, że powinny przyklasnąć pani Natalii w jej nowoczesnej decyzji i ochoczo podążyć w marszu ku pełnej swobodzie aborcyjnej. Falstart, jeszcze polskie społeczeństwo nie dorosło do Nowego Wspaniałego Świata.

 • perun1984

  Oceniono 36 razy 8

  Jak łatwo można stracić szacunek do człowieka, Pani Przybysz właśnie to udowodniła..

  Wstyd.

 • metuzalem1000

  Oceniono 38 razy 8

  To szybciej niz wyrwanie zeba, nic tylko chodzic na usuwanie ciazy dla tego 'uczucia ulgi'

 • andrzejlang

  Oceniono 17 razy 7

  Ale odważna. I wystarczyło pięć minut, żeby zostać bohaterem. Bohaterowie Michnika już tak mają. OBŁUDA DO WYRZYGANIA.

 • citisus

  Oceniono 25 razy 7

  60 m2 i dwójka dzieci???? Kobieto po co ty się tak męczysz????
  Szkoła, podręczniki......po co się użerać???
  Pomyśl...
  42 tabletki nasenne
  I znowu poczujesz ten wielki oddech i uczucie ulgi......

 • kolombo7

  Oceniono 33 razy 7

  a co mówią bliscy i sama matka podczas ciąży? - "jak tam twój płód?", - "kiedy ten zarodek się urodzi?", - "jak nazwiemy naszą zygotę?" - "mój embrion kopie" tak mówią? to jest człowiek od momentu poczęcia do naturalnej śmierci i żadnej marksistowskie fanaberie tego nie zmienią, wybacz

 • a-z2005

  Oceniono 37 razy 7

  Smutne. To jest zawsze smutne. W wypadku tej pani podwójnie - wystawienie tego na sprzedaż.

 • aniag-1978

  Oceniono 59 razy 7

  No proszę. Czerska ma kolejny "ałtorytet" - bezduszną babę usunęła ciążę, bo "mieszkanie było za małe i nie chciała wracać do pieluch". A może należało się zabezpieczyć lub poprosić partnera o użycie prezerwatywy? Aborcja to nie wyrwanie zęba wy głupie femi-nazistowskie pindy!

 • Ad B

  Oceniono 51 razy 7

  Mam takie pytanie przecież mogła urodzić i oddać do adopcji, co jak co ale po tak zdolnej osobie chętnych do adopcji byłoby bardzo dużo rodzin nie mogących mieć własne dzieci. Cholera tak po ludzku żal dziecka ........

 • to_ja_corka

  Oceniono 23 razy 7

  "Początkowo byłam wegetarianką – bo nie chciałam krzywdzić zwierząt. Potem przeczytałam książkę, w której opisano, jakie są warunki na fermach przemysłowych. Wtedy dowiedziałam się, że kury czy krowy, które są już niepotrzebne do produkcji jaj i mleka, też idą pod nóż. Z kolei małe kurczaczki, które nie są w stanie dawać jajek, są po prostu mielone na żywca. Z kolei na jednym z wykładów znanego obrońcy praw zwierząt usłyszałam, że spośród wszystkich najbardziej hardcorowych sytuacji, jakich był świadkiem na farmach futrzarskich czy hodowlanych, najgorsze był dla niego płacz krów, którym zabiera się cielątko. To było zaskakujące – ale ponieważ sama jestem mamą, mocno to przeżyłam." - Natalia Przybysz

 • sorrry

  Oceniono 33 razy 7

  Z powyższych postów jasno wynika, że tak zwani obrońcy życia to ciemne, nienawistne, fanatyczne bydło gotowe mordować byle tylko nikt nie odważył się postępować przeciwko ich, płynącym z urojeń, przekonaniom. Nie zasługują na szacunek, na polemikę, zasługują jedynie na pogardę!

 • jingo777

  Oceniono 17 razy 7

  zaprawdę jest się czym chwalić, świat schodzi na psy. jak świat światem kobiety zawsze się skrobały, ale NIGDY się tym nie chwaliły, a teraz.... celebrycki szajs

 • alexmac

  Oceniono 41 razy 7

  Szanowna ekipo propagandystów internetowych opłacana (mam nadzieję, że nieźle za "pracę" w sobotę) przez katofaszystowskich zwyrodnialców i psycholi, nie wysilajcie się tak, bo kiepsko Wam to wychodzi.

  Nie macie argumentu, że "się puszczała", bo ta pani ma męża, szczęśliwą rodzinę i dwójkę dzieci. Piszecie, że "zrobiła to dla wygody" - owszem, dla wygody i dobra swojej dwójki dzieci. Stać ją finansowo i emocjonalnie na wychowanie dwójki, to chce mieć dwójkę niż żyć w ciasnocie i biedzie z trójką, która widziałaby matkę nieszczęśliwą i zestresowaną.

  Wam po prostu chodzi o to, żeby jak najwięcej ludzi było jak najbardziej nieszczęśliwych. Ta zaburzona Godek mówi o tym wprost.

 • wozdo

  Oceniono 24 razy 6

  i taką postawę promuje GWyborcza
  tak bardzo antyfaszystowska przeciwko holokaustowi Auschwitz dyskryminacji
  promuje lekkie zabijanie niewinnych istot

 • jingo777

  Oceniono 30 razy 6

  femiNAZIZM w czystej postaci, brawo lewaki, czarownice na #czarnymarsz marsz!

 • aaa.dziewczyny.zatrudnie

  Oceniono 34 razy 6

  A płyta z piosenką będzie dołączona do Gazety Wyborczej za jedyne 39,99???

 • ankonta57

  Oceniono 46 razy 6

  ..." Każda kobieta powinna móc zadecydować o tym sama, czy chce urodzić, czy nie - twierdzi piosenkarka." To tak jak każdy morderca, ma prawo decydować czy i kogo zamorduje!!!

 • Janusz Kuszpit

  Oceniono 34 razy 6

  prymitywna kobieta to i prymitywne tłumaczenie.tak jakby nie było prezerwatyw chociazby...i ten ekshibicjonizm psychiczny...żenujący .antykoncepcja poprzez skrobankę....

 • gesipipek65

  Oceniono 26 razy 6

  Rzygać mi się chce, jak czytam tą cyniczną wypowiedż. Jestem osobą niewierzącą ale takie publiczne wywlekanie bebechów uważam za ohydne

 • Ad B

  Oceniono 30 razy 6

  Masakra to co zrobiła .... szkoda dziecka, a wyrzuty sumienia już ta pani ma ponieważ napisała piosenkę o tym co zrobiła, szkoda bardzo szkoda dziecka, żal mi tej pani bardzo żal, jest sytuacja materialna zapewne nie jest zła, ma partnera czyli ma oparcie w drugim człowieku co jeszcze trzeba aby ... nieszczęśliwa kobieta.

 • awitold

  Oceniono 30 razy 6

  To ma byc idol gazetowybiorczoczytaczy? Przyglup przykladem dla innych przyglupow, tez mi altorytet...

 • mireczekb

  Oceniono 34 razy 6

  Matka to ? Kobieta ? Nie ! Samo zło.

 • danwrc1

  Oceniono 38 razy 6

  To może się nie seksic tylko myśleć... Ale co tam dam d.. A później wyskrobie..

 • borsuk07

  Oceniono 26 razy 6

  ale modne jest dzisiaj i na topie PRZYZNAWANIE SIĘ DO ABORCJI. Czy niektórzy już nie są wstanie inaczej się przebić. Robić ze sprawy osobistej sprawę publiczną to ciekawy przypadek dla socjologów i psychologów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX