Maczety, koktajle Mołotowa, race... Przed galą w Spodku zaczęła się regularna bitwa kiboli [WIDEO]

• W sobotę w katowickim Spodku zorganizowano galę sportów walki
• Kibice GKS-u Katowice czekali przed halą na fanów Ruchu Chorzów
• Kibole próbowali doprowadzić do starcia. Musiała interweniować policja

Sympatycy katowickiej drużyny zebrali się przed Spodkiem w sobotę po południu. Tam czekali na kibiców Ruchu Chorzów, którzy przyjechali obejrzeć trwające w obiekcie zawody sportowe. W pewnym momencie pseudokibice obu drużyn zaczęli zakładać kominiarki; w powietrzu zaczęły też latać race i petardy. Niezbędna okazała się interwencja policjantów, którzy użyli armatek wodnych i broni gładkolufowej. Funkcjonariusze konfiskowali maczety, metalowe pałki, siekiery, kije, a nawet koktajle Mołotowa - podaje RMF FM. Mundurowi zatrzymali kilkanaście osób; śledczy analizują też nagrania z monitoringu i policyjnych kamer - czytamy na stronie śląskiej policji.

 
Komentarze (239)
Maczety, koktajle Mołotowa, race... Przed galą w Spodku zaczęła się regularna bitwa kiboli [WIDEO]
Zaloguj się
 • kreciarobota59

  Oceniono 68 razy 66

  Mam Dosć słuchania ,rozrób Kibiców.Ludzie jak można rodak z rodakiem bić się o sympatie klubów.kazdy ma swoich sympatyków,i na tym polega WOLNOSC sumnienia.zrozumiałm bum bójki z Obcymi klubami z innych państw ,ale Polak z Polakiem ?to trzeba mieć nie wówno pod sufitem.nalezy takich bezmyślnych jełopów zbić pałą ZOMOWSKĄ 80 cm po Tyłku aż by się zesra..ł i ukarać pracami społecznymi na rzecz miasta lub chorych w zakładach opiekuńczych,lub zagonić do robót MELIORACYJNYCH przy wałach powodziowych każdemu wyznaczyć działki zadań do realizacji.Nie można tego tolerować by człowiek po ciężkim tyraniu nie mógł spokojnie ogladac wystąpień sportowych.Chcecie spbie dać po pyskach to robcie to w miejscach skrytych,ale o co tu się tłuc?w sporcie jest ze ktoś musi wygrać lub przegrać.Nie lubie gazety .PL bo jest fałszywa ,ale to nie znaczy ze mam ich bic,kazdy ma swoje sympatie i należy to uszanowac.A wrogów,złodzieji bandytów należy sórowo karać pienieżnie lub cieżką praca tam sie mozecie wykazywac.

 • smiki48

  Oceniono 71 razy 65

  a nie mogłaby policja załatwić od jakiegoś rolnika cysternę gnojowicy i użyć jej do rozpędzenia zadymy? Gnojowica nie jest odpadem i nie jest uciążliwa dla środowiska, bo moze być rozlewana na polach.

 • poljack

  Oceniono 27 razy 23

  Wystarczy byle jaki karabin maszynowy wiaderko amunicji i dowódca z JAJAMI . dwustu bandziorów terroryzuje miasto to taki problem . bandzior albo ogląda świat przez kraty albo wącha kwiatki od spodu .

 • sempron5

  Oceniono 28 razy 20

  Zwykłe bydło,szukające rozrywki!!,nic wiecej.Puzniej taki jeden z drugim chowa sie za fartuchem mamusi.

 • sarton

  Oceniono 15 razy 13

  widzicie różnicę ? jeszcze rok temu takie ustawki organizowali gdzieś w lesie .. teraz w centrum dużego miasta, jak PIS im dalej będzie przyklaskiwał to za rok zaczną na ulicy mordować ludzi !

 • zanimmnieznowzbanuja

  Oceniono 16 razy 12

  Policja powinna uzyc broni z ostra amunicja ................. mysle ze po kilku trupach kibole by "zmadrzeli".

 • kat.2

  Oceniono 12 razy 10

  Wypuściło się dżinna z butelki i teraz trudno będzie go obłaskawić. Nie trzeba było ze zwykłej bandyterki robić patriotów. Wystarczało kiedyś wywiesić transparent antyrządowy, a już bandzior z bejzbolem czy handlarz trawką miał parasol ochronny ze strony polityków. Teraz trzeba przełknąć tą żabę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX