"Gdzie się pan pcha?!" Klienci Lidla rzucili się po torebki Wittchen. Wyrywali je sobie z rąk

Trzeba było sprytu i szybkich nóg, żeby kupić skórzaną torebkę Wittchen w Lidlu. Wybór był ogromny, ale chętnych nie brakowało. Nic dziwnego - cena za porządną torebkę była wyjątkowo niska.

 "Oj, oj pomału!", "gdzie się pan pcha?!", a później bieg między regałami. Kto pierwszy, ten lepszy, bo chętnych na skórzane torebki Wittchen za niecałe 300 zł w jednym z waszawskich sklepów Lidl nie brakowało. Nagranie zamieścił w sieci lokalny portal Warszawa w pigułce.

Co więcej, jak informuje portal, jedna osoba mogła kupić tylko 2 sztuki, tymczasem do wyboru było aż 53 wzorów w kilkunastu kolorach!

 

Podobne sceny rozgrywały się nie tylko w Warszawie. Jak informuje "Gazeta Wrocławska", we Wrocławiu również torby rozchodziły się jak świeże bułeczki. "

Ludzie rzucili się na torebki, wyrywali je sobie z rąk, niektórzy chwytali po kilka sztuk

- relacjonuje w rozmowie z "Wrocławską" czytelnik gazety.

 

 

Więcej o:
Komentarze (187)
"Gdzie się pan pcha?!" Klienci Lidla rzucili się po torebki Wittchen. Wyrywali je sobie z rąk
Zaloguj się
 • arkalionxp

  Oceniono 35 razy 33

  W Kaliszu,Lidl ul.Podmiejska,godzina 10.30.Zero zainteresowania tymi torebkami,nawet nikt się nie zatrzymuje przy koszu,w którym są wyłożone.Ja sam rozważałem czy nie kupić tego z myślą o prezencie gwiazdkowym,ale uznałem ,że są brzydkie,dwa są zdecydowanie za drogie.Cóż,Warszawa to inny świat.

 • onduma

  Oceniono 32 razy 24

  Torebka jak torebka. Prawdziwa wartosc ponizej 100 pln. Wydumana wartosc powyzej 500

 • thomasseyr

  Oceniono 22 razy 22

  Moim zdaniem gros tych osób sprzedaje potem te "wyrwane" torebki z zyskiem po cenie nowych. Wystarczy, że kupi trzy takie torebki i potem sprzeda je po rynkowej cenie. Pewnie znikomy odsetek tych ludzi będzie je nosić. Szczególnie, że ubrań w dobrych sklepach nie sprzedają w opakowaniach, jak np. sprzęt elektroniczny.

 • fotd

  Oceniono 30 razy 14

  lemingi wierzą, że ten dyskont jest czymś lepszym. Niesamowite jak przekaz reklamowy może namącić ludziom w głowie.

 • proteusz33

  Oceniono 62 razy 12

  Ewa Kopacz podróżuje Pendolino po Polsce. Oczywiście jeździ z nią doradca Michał Kamiński, cały pułk ochroniarzy z BOR oraz... pani, pilnująca torebki premier
  Ci, którzy dobrze znają się na modzie, pewnie powiedzą, że torebki Michael Kors czas swojej świetności mają już za sobą, a nawet że teraz pokazywanie się z nimi jest odrobinę "obciachowe". W praktyce jednak wiele kobiet wciąż marzy o tym kosztownym dodatku.Jak widać pani premier spełniła to marzenie

  Fakt 11.07.2015

 • fotd

  Oceniono 29 razy 11

  tekst sponsorowany, czy z dobrego serduszka o tym piszecie ?

 • langston

  Oceniono 21 razy 11

  ...ale ludzie pozwolili się upodlić:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX