Pabianice. Przyszedł na wesele, obudził się w areszcie. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

Tym, że ktoś na przyjęciu weselnym przechylił o jeden kieliszek za dużo, pewnie nie zainteresowałaby się policja. Ale jeśli w czasie zabawy dochodzi do bójki - to już zupełnie inny kaliber.

Istnieje grupa ludzi, na których alkohol nie działa rozluźniająco, ale wzmaga agresję. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że zalicza się do niej 30-latek, który narozrabiał podczas sobotniej (24 września) zabawy.

A rozrabiał do tego stopnia, że w końcu zainteresował się nim właściciel lokalu, a ostatecznie również policjanci z Konstantynowa Łódzkiego pod Pabianicami. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, zastali 30-latka w amoku alkoholowym, zamkniętego w łazience.

Mężczyzna zdemolował pomieszczenie - rozbił żyrandol, zniszczył lustra i kosze na śmieci. Wcześniej awanturował się z innymi weselnikami, doszło do szarpaniny i przepychanek. 

Ostatecznie 30-latek trafił w ręce policjantów, którzy przewieźli go do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Więcej o:
Komentarze (20)
Pabianice. Przyszedł na wesele, obudził się w areszcie. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia
Zaloguj się
 • Jontek Poziomka

  Oceniono 10 razy 8

  A takiego jednego chłopa spod Przemyśla kiedyś wiewiórka ugryzła w palec i mu krew leciała.

 • vlllv

  Oceniono 10 razy 8

  No dobra, upił się na weselu, pobił się z innymi, zdemolował inwentarz. Ja się pytam, gdzie jest news?

 • ochujek

  Oceniono 6 razy 4

  Normalne, polskie wesele. Coś zdemolują, pobiją się koperty ukradną. Oczywiście wszystko po mszy w kościele.

 • abc3456

  Oceniono 4 razy 4

  czy ktos mysli, 5 lat wiezienia to koszt ca 160 tys. zl z naszych kieszeni, facet zdemolował lazienke gora za 10 tys. zl, niech to odpracuje, prace spoleczne, jakies inne ograniczenie wolnosci, zwrot strat itd, w tym opresyjnym policyjno-prokuratorskim podsluchowym ":raju": beda nas niedlugow wsadzac do wieziena za wydzielanie gazow na szwiezym powietrzu, zwolennicy wsadzania za wszystko do wiezienia za byle co na 5 lat niech placa za to z własnych kieszeni, a nie naszych,

 • yosemitesam

  Oceniono 4 razy 4

  Jak na Pabianice, to raczej niczego niezwykłego nie nawywijał. Że też policji się chciało fatygować...

 • waldemar591

  Oceniono 3 razy 3

  Bo pić to trzeba umić ...

 • Wojciech Majkowski

  Oceniono 2 razy 2

  Konstantynów Łódzki pod Pabianicami? A co to za nowomowa i określenie z księżyca. Zarówno Pabianice jak i Konstantynów Łodzi, to podobne miejscowości i obie leżą pod Łodzią. Na dodatek o kilkanaście kilometrów od siebie. Podobną bzdurą byłyby Pabianice pod Konstantynowem Łódzkim. Uczyć się wypada!

 • k_r_m

  Oceniono 1 raz 1

  Konstantynów to niby powiat Pabianice ale jadąc z Pabianic do Konstantynowa najwygodniej przejechać przez Łódź. No i przez Konstantynów jeździ tramwaj z Łodzi nie z Pabianic. Te zresztą też swojego nie mają tylko jeździ z Łodzi. Więc stwierdzenie Konstantynów Łódzki pod Pabianicami raczej nie jest na miejscu.

 • extrafresh

  Oceniono 1 raz 1

  Z Konstantynowa bliżej do Łodzi niż do Pabianic.
  Ale spoko.
  Może autor z Pabianic. ;)

  Ps. Za moich czasów takich kolesi się uspokajało klapsami na twarz.
  Teraz o wiejskim weselu czytam na gazeta.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX