Zaginęła 22-letnia Aleksandra. Ostatni raz widziano ją na pętli ZTM Wilanów w Warszawie

• Zaginęła 22-letnia Aleksandra Karaszewska z Warszawy• Kobieta była ostatni raz widziana 22 września na pętli ZTM Wilanów• Stołeczna policja analizuje różne wersje wydarzeń

22-letnia Aleksandra Karaszewska zaginęła 22 września. Ostatni raz widział ją ojciec, który odwoził kobietę na pętlę ZTM Wilanów. Stamtąd miała pojechać na szkolenie do centrum Warszawy. Jak ustalili śledczy, kobieta rzeczywiście tam dotarła, ale nie wróciła z niego do domu. Dotychczas nie odezwała się do najbliższych. Funkcjonariusze proszę o pomoc w odnalezieniu kobiety. Jak udało nam się dowiedzieć, 22-latce nie zdarzały się wcześniej ucieczki z domu, nie miała w przeszłości także konfliktu z prawem. - Bierzemy każdy scenariusz pod uwagę - mówi Joanna Banaszewska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Dowiedz się więcej:

Zaginiona Aleksandra KaraszewskaZaginiona Aleksandra Karaszewska Policja.waw.pl

Zaginiona Aleksandra KaraszewskaZaginiona Aleksandra Karaszewska Policja.waw.pl

 

Jak wygląda zaginiona?

Aleksandra Karaszewska ma 168 cm wzrostu, waży ok. 55 kg. Jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne, proste włosy do ramion. W dniu zaginięcia miała na sobie wąską czarną spódnicę przed kolano oraz czarną kurtkę do pasa. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia Aleksandry Karaszewskiej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Wilanów przy ul. Okrężnej 57, tel. 22 60 3 25 03, 22 603 25 05, najbliższą jednostką Policji, całodobowymi numerami 112 i 997 lub e-mailem oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Zobacz także: Olga Bończyk namawia do walki z rakiem piersi: - Zdarzyło mi się wymusić na lekarzu badanie. Róbmy je jak najczęściej!

 

Więcej o: