Rachonia zamurowało w TVP Info. A powód? Rzecznik PSL wytknął mu przeszłość w PiS

Rzecznik PSL Jakub Stefaniak przypomniał dziennikarzowi TVP Info Michałowi Rachoniowi, że był rzecznikiem PiS - Rachoń nie mógł zapanować nad emocjami.

Michał Rachoń z TVP Info rozmawiał dziś rano z rzecznikiem PSL Jakubem Stefaniakiem. - Witam serdecznie panie rzeczniku - przywitał swojego gościa Rachoń. - Dzień dobry panie rzeczniku - usłyszał w odpowiedzi. 

- Panie rzeczniku? - Rachoń był wyraźnie zdziwiony. Wtedy Stefaniak przypomniał mu, że był kiedyś rzecznikiem PiS (dokładnie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji za czasów Prawa i Sprawiedliwości). 

Rachoń nie był w stanie zebrać myśli. Błądząc wzrokiem po leżących przed nim kartkach próbował odbić piłeczkę, przypominając, że Stefaniak był kiedyś dziennikarzem, a teraz jest rzecznikiem partii. - Ja trochę jak Jarosław Kaczyński, poszedłem z dziennikarstwa w politykę, zresztą jak wielu, a pan odwrotnie, z polityki do dziennikarstwa - nie odpuszczał Stefaniak. Zmieszany Rachoń odpowiedział: Widzi pan... jak to się dziwnie... losy ludzkie układają.

 

"Przepraszam widzów, że musieli go oglądać"

Rozmowę Stefaniaka z Rachoniem natychmiast skomentował wiceszef publicystyki TVP Info Samuel Pereira. "Niespotykany brak kultury ze strony rzecznika PSL, @Jakub_Stefaniak. Przepraszam widzów, że musieli go oglądać" - napisał na Twitterze.

Inni użytkownicy nie mieli jednak dla Rachonia litości. "Tego się nie da nazwać inaczej: zaoranie" - pisali.

Rachoniowi przeszłość w PiS wypominano już wcześniej. Adam Kądziela z Nowoczesnej napisał o nim kilka dni temu na Twitterze. Dodał też hasztag #Misiewicze.

Zobacz też WIDEO: Pluralizm według TVP. Zobaczcie, kogo najchętniej zaprasza się na Woronicza

Pluralizm według TVP. Zobaczcie, kogo najchętniej zaprasza się na Woronicza

Więcej o:
Komentarze (291)
Rachonia zamurowało w TVP Info. A powód? Rzecznik PSL wytknął mu przeszłość w PiS
Zaloguj się
 • boguslawbch6808

  Oceniono 209 razy 63

  Wielkie mi halo. PSL było w przeszłości(ZSL) kolaborantem komunistów i wcale nie byli #zaorani.

 • bialyrasizm

  Oceniono 233 razy 63

  Gdy ktoś przebiera się za penisa w barwach tęczy- jest fajny i Gazeta go chwali.
  Jednakże, gdy ktoś przebierze się za penisa z napisem Putin - postsowiecka Gazeta nie potrafi tego przeboleć.

 • Black Swan

  Oceniono 78 razy 60

  Obiektywnie rzecz biorąc; Rachoń dał dupy... I nie chodzi tu wcale o jego przeszłość polityczną tylko o poziom (a raczej jego brak) dziennikarstwa...

 • alamar3

  Oceniono 29 razy 25

  Ta telewizja powinna przestac juz nadawac bo zostala calkowicie przejeta przez dziennikarzy 100% pisowcow a Kurski zaimportowal juz cala tv republika.

 • fruzia42

  Oceniono 21 razy 17

  Taktyka jest taka : uczę się dwóch trzech pytań i potem zakrzykuję rozmówcę zadając je gdy ten próbuje odpowiadać.

 • camtra

  Oceniono 16 razy 12

  Ja, ja też mogę zostać dziennikarzem! Nie nauka itd lojalna Jola..

 • margaret134

  Oceniono 11 razy 11

  Brawo panie pośle Stefaniak,!!!!! Tak powinna się odbywać rozmowa z dziennikarzami telewizji reżimowej!!!! Bo od kąd pisiury zajeli telewizję publiczną to sie nie da jej oglądać ,sama obłuda i zakłamanie,żal tylko że trzeba za te bagno płacić abonament czy to oglądasz czy nie, to jest chora ustawa pisowców ,.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX