W ciągu miesiąca w Tychach zaginęły cztery nastolatki. Policja apeluje o pomoc

Policja szuka Julii Sochackiej, Wiktorii Dziadek, Angeliki Kaczor i Gosi Marzec Nastolatki w wieku od 13 do 17 lat zaginęły w ciągu tylko jednego miesiąca Funkcjonariusze publikują zdjęcia dziewcząt i proszę o pomoc

Policjanci z Komendy Miejskiej w Tychach poszukują czterech dziewcząt, które zaginęły w ciągu zaledwie miesiąca - w okresie pomiędzy 4 sierpnia a 4 września. Najmłodsza z nich ma 13 lat, jedna to 15-latka, a dwie mają po 17 lat. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia zaginionych i zamieścili w sieci rysopisy nastolatek.

Angelika Kaczor:

4 sierpnia wyszła z domu i do dziś nie powróciła. Ma 15 lat i urodziła się w Lędzinach. Wzrost 169 cm, średniej budowy ciała, włosy proste długie, oczy niebieskie, nos prosty, uzębienie pełne (za: Komenda Miejska Policji w Tychach).

Angelika KaczorAngelika Kaczor Policja w Tychach

Małgorzata Marzec:

Zaginęła 5 sierpnia, ma 17 lat i mieszka w Tychach. Wzrost 160 cm, szczupła sylwetka, włosy farbowane blond z ciemnymi odrostami długości za ramiona, oczy niebieskie, aparat ortodontyczny na zębach (za: Komenda Miejska Policji w Tychach).

Małgorzata MarzecMałgorzata Marzec Policja w Tychach

Julia Sochacka:

17-latka jest poszukiwana od 4 września. Wzrost około 162 cm, normalnej budowa ciała około 55-60 kg, włosy długie koloru brązowego z pasemkami blond, oczy niebieskie (za: Komenda Miejska Policji w Tychach).

Julia SochackaJulia Sochacka Policja w Tychach

Wiktoria Dziadek:

Zaginęła 4 września, ma 13 lat. Wzrost około 170 cm, wiek z wyglądu 17 lat, średnia budowa ciała, włosy długie, proste, szatynka (za: Komenda Miejska Policji w Tychach).

Wiktoria DziadekWiktoria Dziadek Policja w Tychach

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych należy kierować do Wydziału Kryminalnego tyskiej komendy 32 32-56-386 albo na bezpłatny nr alarmowy 112 lub 997.

 

 

Więcej o: