Miał być wspólny posiłek, potem zakupy, a później seks z 14-latką. 64-letni pedofil zatrzymany w Łodzi

Najpierw miał być wspólny posiłek, potem zakupy, a później seks. Taki plan uknuł 64-letni Ryszard, który umówił się w łódzkim centrum handlowym z 14-letnią Natalią. Nie wiedział, że Natalia nie istnieje

Policja zatrzymała 64-letniego pedofila na terenie centrum handlowego Manufaktura w Łodzi - informuje "Dziennik Łódzki" . Liczył na upojne popołudnie z 14-letnią Natalią, z którą kontaktował się przez internet. Rolę Natalii odgrywała w sieci dorosła kobieta, znajoma rodziny dziewczynki, którą wcześniej chciał wykorzystać mężczyzna.

Jak podaje "Dziennik Łódzki", 64-latek kilka tygodni temu odezwał się na Facebooku do nastoletniej Marty. Kiedy zaczął składać erotyczne propozycje, dziewczynka powiedziała o tym rodzicom, którzy nakazali mężczyźnie zostawić ich córkę w spokoju. Znajoma rodziny postanowiła jednak dotrzeć do pedofila. Podszywając się pod 14-letnią Natalię doprowadziła do tego, że mężczyzna umówił się z nią w łódzkiej Manufakturze. Zamiast nastolatki, czekali na niego policjanci.

Mężczyzna tłumaczył, że przyjechał do centrum handlowego na zakupy. Może mu grozić nawet 12 lat więzienia.

Więcej o: