Najlepszy żart o żenującej grze Legii, jaki dziś przeczytacie. I występuje w nim film "Smoleńsk"

- I tak grają lepiej niż Beata Fido - dziennikarz Piotr Witwicki skomentował dzisiejszy mecz Legii, nawiązując do aktorki z filmu "Smoleńsk".

To nie był dobry wieczór dla Legii. Mistrzowie Polski przegrali z Borussią 6:0.  Mecz relacjonowaliśmy na sport.pl

Na Twitterze sypały się gorzkie komentarze. Dziennikarz Piotr Witwicki napisał coś, co świetnie podsumowuje przebieg spotkania. Dokonania naszych piłkarzy porównał do słabej gry Beaty Fido, odtwórczyni głównej roli w filmie "Smoleńsk".

Komentarzy w podobnym tonie jest więcej:

Nie popisali się też kibice Legii. Podczas pierwszej połowy meczu z Borussią Dortmund próbowali włamać się do sektora gości. Musiała interweniować ochrona. Więcej o tym incydencie na sport.pl >>>