Kariera Popek przyspiesza przy Kurskim: dostała nowy program w TVP. I tak odpowiada krytykom

Dziennikarka wyrasta na nową gwiazdę Jedynki. Podczas gdy wiele osób z TVP straciło pracę, ona właśnie została gospodynią nowego formatu.

Anna Popek, po tym jak przeszła z „Pytania na śniadanie” w TVP2 do TVP1, idzie jak burza. Najpierw, jeszcze przed wakacjami, dołączyła do zespołu gospodarzy programu "Świat się kręci". Przypomnijmy - show wymyśliła i prowadziła od września 2013 roku Agata Młynarska, która zresztą w czerwcu rozstała się z Telewizją Polską.

Dostała program o seniorach

Latem Popek została prowadzącą „Akcja wakacje", a teraz dostała całkiem nowy format w TVP1. To program „Zatrzymaj chwile”, opowiadający o polskich seniorach i najważniejszych chwilach ich życia. Premierowy odcinek wyemitowany zostanie w najbliższą niedzielę o godz. 17.30. Wspólnie z Popek poprowadzi go aktorka Katarzyna Kołeczek.

- Bardzo się cieszę, że dostałam taką propozycję i przyjęłam ją, bo uważam, że realizuje on misję telewizji. Za mało jest w niej starszych ludzi - mówi Anna Popek.

Anna Popek komentuje

W lutym prezenterka sfotografowała się z prezesem TVP Jackiem Kurskim. Wyrzucano jej później, że właśnie dlatego dostaje programy, podczas gdy inni dziennikarze tracą pracę. Ona sama mówiła nam, że ma wieloletnie doświadczenie w telewizji i że nie rozumie tych zarzutów.  

Więcej o: