Polowali na pijane kobiety we Wrocławiu. Odurzali je, gwałcili i chwalili się filmami

• Wybierali tylko pijane dziewczyny we wrocławskich klubach
• Podawali im pigułki gwałtu i zabierali do wynajmowanego mieszkania
• Znajomym chwalili się, w jaki sposób szukają swoich ofiar

Trzej młodzi mężczyźni z Wrocławia zostali oskarżeni przez wrocławską prokuraturę rejonową o gwałt zbiorowy. Prawdopodobnie podawali swoim ofiarom pigułki gwałtu. Wpadli po kilku miesiącach, bo chwali się znajomym ze swoich "wyczynów". Zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat. 

Polowanie na dziewczyny     

Do zdarzenia doszło pod koniec roku 2015. Młoda kobieta bawiła się ze swoimi znajomymi w jednym z wrocławskich klubów w Pasażu Niepolda. Przed przyjściem do klubu razem pili alkohol. W knajpie wypiła dwa piwa. Nad ranem, koło godziny 5.00 spotkała 21-letniego Macieja B. i jego kolegę ze studiów - 22-letniego Daniela K. Zaprosili ją na drinka do mieszkania wynajmowanego przez Daniela i 25-letniego Adama J. Dziewczyna poszła z nimi.

Pigułka gwałtu

W mieszkaniu prawdopodobnie podali jej pigułkę gwałtu. Wykorzystując to, że dziewczyna jest nieprzytomna, zgwałcili ją. Kilka godzin później Maciej B. zabrał ją do swojego mieszkania, gdzie ponownie ją zgwałcił. Sprawcy chwalili się swoim znajomym, w jaki sposób wybierają swoje ofiary we wrocławskich klubach i kiedy podają im środki odurzające. 

Jak ustalili śledczy, Maciej B. w marcu 2016 roku wykorzystał też inną dziewczynę, która była pod wpływem alkoholu. Zgwałcił ją i nagrał to kamerą telefonu komórkowego. Na razie nie wiadomo, czy ofiar było więcej.

Więcej o:
Komentarze (217)
Polowali na pijane kobiety we Wrocławiu. Odurzali je, gwałcili i chwalili się filmami
Zaloguj się
 • stronzo_bestiale

  Oceniono 39 razy 35

  Oczywiście jestem za odpowiednio surową karą dla bydlaków. Z drugiej strony tak sie zastanawiam czego właściwie oczekuje podpita kobita, która na ranem daje sie zaprosić "na drinka" do mieszkania 3 typów i kto to może być. Przecież się nie spodziewa, że o pogodzie będą rozmawiać w trójkę? A sprawcy to chyba ruchacze zwłok i odpadu, którego nikt nie chce nawet do 5 nad ranem. Inaczej tego chyba nie można wytłumaczyć.

 • twojposel

  Oceniono 40 razy 26

  Proponuję im podać pigułki gwałtu i wpuścić do celi z totalną recydywą. Aaaa.... Byłbym zapomniał... Każdemu dać "maść na ból d...".

 • dziadekjam

  Oceniono 23 razy 7

  "Poszukiwany 3 listami gończymi remontował... komendę w Limanowej. "Jego przeszłość nie jest przejrzysta"
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  "Ktoś zamordował małżeństwo z Bełchatowa. "Mieli głębokie rany kłute". Policja złapała ich syna"
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  "Polowali na pijane kobiety we Wrocławiu. Odurzali je, gwałcili i chwalili się filmami"
  ================================================================
  To forum, w dziale "Polska", zaczyna przypominać "kronikę kryminalną":-(

 • superkoment

  Oceniono 23 razy 5

  Współczuje dziewczynom.

  Sprawcom należy obić genitalia kijem i wytatuować "gwałciciel na czole".

  Dlaczego jeszcze nikt nie wynalazł środka, który łączyłby się z chemikaliami "pigułki gwałtu" w organizmie i utrwalał taki ślad na powiedzmy 24 godziny oczywiście bez żadnych efektów ubocznych. Można by nakazać dodawanie do trunków, albo stosować według uznania.

  Nikomu nie zależy?

  Po ch... utrzymywać te wszystkie państwowe instytuty badawcze?

 • bronek_pierdola

  Oceniono 8 razy 4

  uciac jaja przy samej d u p I e

 • wykidajlo2

  Oceniono 3 razy 3

  Są kraje, gdzie problem gwałtu czy molestowania nie istnieje. W takich to krajach islamskich dba się bardzo o bezpieczeństwo kobiet, dlatego też nie mogą same wychodzić z domu a twarz muszą mieć zasłoniętą. I gdy któraś pójdzie na policję by poskarżyć się, że została zgwałcona, dostaje na początek 10 batów celem odświeżenia pamięci. Gdy jednak upiera się przy swoim, idzie do więzienia za cudzołóstwo. W co bardziej restrykcyjnych krajach może nawet zostać ukamienowana. O porządku panującym bodaj w Arabii Saudyjskiej przekonała się norweska dziennikarka, którą rzekomo zgwałcono. Sąd tamtejszy za cudzołóstwo skazał ją na półtora roku więzienia. W każdym razie dzięki surowemu prawu gwałty, molestowania czy stalkingi zostały tam wyeliminowane. Zapewne u nas też tak będzie - nie chcecie chodzić do kościoła to wasze dzieci i wnuki chodzić będą do meczetu, każde mieć będzie dywanik i pięć razy dziennie bić będzie pokłony w stronę Mekki.

 • the_foe

  Oceniono 12 razy 2

  Polak potrafi
  dokonac pzrestępstwa
  utrwalić dowody
  rozpowszechni je
  prokurator w 7-mym niebie ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX