Ktoś zamordował małżeństwo z Bełchatowa. "Mieli głębokie rany kłute". Policja złapała ich syna

• Na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie zamordowano małżeństwo
• Kobieta miała 66 lat, jej mąż był o dwa lata starszy. Mieli głębokie rany kłute
• Sprawcą jest prawdopodobnie syn zamordowanych. Został już zatrzymany

Jak informuje policja, do tragedii doszło prawdopodobnie w nocy z 23 na 24 sierpnia w jednym z mieszkań na osiedlu Dolnośląskim w Bełchatowie. Wieczorem do funkcjonariuszy dotarła wiadomość, że osoba z rodziny znalazła zakrwawione zwłoki swojej siostry i szwagra.

Na miejsce wysłano grupę operacyjno-dochodzeniową. W mieszkaniu znajdowały ciała dwóch osób, kobiety w wieku 66 lat i o dwa lata starszego mężczyzny. Wstępne oględziny wskazywały, że doszło do zabójstwa. Jak relacjonują policjanci: 

Ciała ofiar posiadały liczne, głębokie rany kłute i cięte. Policjanci od razu podjęli działania  zmierzające do zatrzymania osoby, która mogła mieć związek ze zdarzeniem. Ustalenia funkcjonariuszy wskazywały, że może być to syn ofiar.

Mężczyzna trafił już w ręce policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli również nóż kuchenny, którym podejrzewany mógł zadać śmiertelne ciosy. Mężczyzna przyznał, że rodzice go zdenerwowali i w ten sposób odreagował swoją frustrację.

Jeśli zatrzymany usłyszy zarzut zabójstwa, może mu grozić nawet dożywotni pobyt w więzieniu.

Więcej o:
Komentarze (43)
Ktoś zamordował małżeństwo z Bełchatowa. "Mieli głębokie rany kłute". Policja złapała ich syna
Zaloguj się
 • zz1026

  Oceniono 19 razy 13

  nie wierze wlasnym oczom
  zostal oskarazony o zabojstwo?
  a nie o pobicie ze skutkiem smiertlenym lub uszczerbek na zdrowiu powodujacy smierc?

 • lord-p

  Oceniono 23 razy 11

  a teraz PiSowskie trolle napiszą, że ta informacja szkaluje Polaków i jest tylko po to, aby przykryć islamskie mordy w Europie

 • dziadekjam

  Oceniono 11 razy 9

  Synalek chciał kasę i mocno się wkurzył, bo myślał, że starzy kłamią mówiąc, że 500+ na niego nie dostają...

 • ponury424

  Oceniono 5 razy 1

  To tragiczne zdarzenie najprawdopodobniej jest skutkiem narastających od lat problemów rodzinnych. Podobnie jak w przypadku samobójstw, decyzję o podjęciu tak drastycznych kroków, niewiele osób podejmuje z dnia na dzień. Przyczyn może być wiele, dotyczy to zarówno zabójstw w rodzinach, jak i samobójstw. Wymienić tu należy niepowodzenia w życiu osobistym, zawodowym, złe relacje pomiędzy najbliższymi osobami w rodzinie, etc.
  W sumie w 2015 roku odnotowano w Polsce 502 zabójstwa, z czego ponad 200 w wyniku nieporozumień rodzinnych. O ile liczba zabójstw systematycznie spada, np. w 2000 roku odnotowano ich 1158, a w 2015 liczba ta spadła do 502, to niestety liczba samobójstw nieprzerwanie rośnie. I tak w 1980 roku odnotowano ponad 2800 samobójstw, ale już w 1991 roku było ich 4159, w 1992-5453, a w 2014 ich ilość wzrosła do 6165. Dziwić się należy tym wszystkim na tym forum, którzy przy okazji tak drastycznych zdarzeń, za ten stan rzeczy szukają winnych w osobie Kościoła Katolickiego i katolików. Otóż jednym z powodów popełniania zabójstw na tle rodzinnym, jak również samobójstw, jest osłabienie religijności i zanik więzi rodzinnych.

 • nord-ost

  Oceniono 4 razy 0

  Ten syn to ani chybi muslim.

 • hipis3308

  Oceniono 10 razy 0

  Bo go zdenerwowali,to ich zabił.Pewnie, rany kłute zrobił patriotycznym bejsbolem,nabijanym kilku calowymi gwoźdźmi,z wymalowanym znakiem Polski Walczącej i Małym Powstańcem.Powie,że wstąpi do Macierewicza OT,jak do Legii Cudzoziemskiej,bo to dobry materiał na wojaka i mu sądy naskoczą.

 • hanyszameryki

  Oceniono 14 razy 0

  Syn - tzn. prawdziwy Polka-katolik, a nie uchodzca?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX