Komentarze (520)
Ks. Jacek Międlar lekceważy zakazy i szaleje w internecie. Co na to Episkopat? Mamy komentarz
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gr_ub_y

  Oceniono 41 razy 3

  Księże Jacku!

  Będę się dzisiaj modlił za ciebie.

  Jesteś dla mnie niedoścignionym wzorem nieugiętości, bezkompromisowości, przyzwoitości i patriotyzmu.

  Nie ustawaj w działaniach, nie daj się zastraszyć paputnikom kościoła łagiewnickiego, bądź niezłomny i pryncypialny jak pierwsi Chrześcijanie. Twoja praca już przyniosła wspaniałe owoce. Dzięki niej, pochód Kodomictwa został zatrzymany, a wielu z nich przejrzało i otworzyły im się oczy. Tak trzeba walczyć i oby sił Ci księże Jacku nigdy nie zabrało.

 • pierre_doleto

  Oceniono 5 razy 3

  Każdy ma swojego Röhma.

 • Paweł Praski

  Oceniono 17 razy 3

  To arcyboleśnie proste- kiedy wojujący ateiści utyskują na Kościół, to znaczy, że ten działa (w danej sprawie) dobrze. Ale ogólnie Kościół działa źle, skoro Międlara piętnuje za jego niepoprawność polityczną a pozwala występować lewackiemu publicyście wstydzącemu się koloratki- "księdzu" Sowie.

 • cjk.5004

  Oceniono 5 razy 3

  Przecież to typowy polski katolik rozumiejący Chrystusa i działający w Jego imieniu!

 • Te Pe

  Oceniono 8 razy 2

  Ten Międlar to taki Niesiołowski prawicowych środowisk więc przestańcie udawać świętoszków a zacznijcie przekonywać kolegów żeby głosowali następnym razem na PO to wam może ból d...py przejdzie :)

 • kochambolka

  Oceniono 14 razy 2

  TY przełożony nie rozróżniasz prawdy - nawet tej historycznej...od zła...- jesteś wyizolowany?...żyjesz w Matrixie?..nie widzisz, że te suki działają przeciw POLAKOM?
  Prawdziwy ksiądz - patriota jak Popiełuszko - ofiara BOLKA
  No tak ..rację ma ksiądz.
  Gdyby to był czas okupacji to takie śmieci jak ta POsłanka czy BOLEK po prostu zutylizowano by...
  Scheuring-Wielgus ma szczęście jak szpicek..analfabeta ..zbrodniarz...etc...BOLEK....

 • kochambolka

  Oceniono 14 razy 2

  "....Gdy incydent został nagłośniony, słynący z radykalnych wystąpień kapłan otrzymał "całkowity zakaz jakichkolwiek wystąpień publicznych" i wszelkiej aktywności w środkach masowego przekazu, w tym w środkach elektronicznych...." świadczy to o tym, że w Kosciele na najwyższych stołkach aż roi się od SB cji!!!
  tak dla przykładu:
  SB ek biskup PIERONEK bronił szpicla -mordercę SB ka BOLKA!

  Bp Pieronek o teczkach Bolka: nachalne oskarżenie, obrzucanie błotem. To jest dla mnie niezrozumiałe, ja w takim państwie nie chcę żyć......Jeżeli nawet Wałęsa współpracował przez te 6 lat na początku lat 70., a potem skutecznie wybawił Polskę z komunizmu poświęcając swoje życie i życie swojej rodziny, to jeżeli ktoś rzuca w niego kamieniem, to niech spojrzy w swoje sumienie - mówił bp Pieronek. …......
  Dobre imię szpicla....
  W 70 roku BOLEK miał 27 lat...a mój brat Jan Jasiński niespełna 20 lat !!!!
  I nikt nie może pleść bzdur, że młody chłopak BOLEK dał się zastraszyć i dlatego donosił na jeszcze młodszego ...(do mnie BOLEK mówił, że mój brat Jan Jasiński to jego najlepszy kolega..) kolegę z W-4 !!!!

  Jako TW ps. Bolek bez zwłoki przystąpił do pracy agenturalnej. W imiennej ankiecie na jego temat SB jednoznacznie oceniła jego rolę po Grudniu ’70: „Jego działalność po zajściach grudniowych miała charakter pozytywny”. Był aktywny. Starał się brać udział we wszystkich ważnych spotkaniach i naradach, zwłaszcza z udziałem kolegów z byłego komitetu strajkowego. Potwierdzała to również kontrolująca go agentura. Był bezwzględny wobec kolegów, na których donosił. Śledził ich, podsłuchiwał, dostarczał bezpiece ich rękopiśmienne notatki, by mogła porównać charakter pisma z kolportowanymi ulotkami, a gdy nie znał nazwiska, opisywał w szczegółach ich sylwetki, zapewniając, że ustali, jak się nazywają.
  Na „liście Wałęsy” pięć nazwisk odgrywa rolę szczególną: Jerzy Górski, Henryk Jagielski, Jan Jasiński, Henryk Lenarciak, Kazimierz Szołoch i Józef Szyler. Stąd próba przybliżenia ich losów, które splotły się ze zdradą Wałęsy (…)

  W tym roku w maju SB ek BOLEK został członkiem ROTARY...Rotarian działa w 200 krajach i obszarach geograficznych, w 34 tysiącach klubów. Nasze motto brzmi: „Służba na rzecz innych ponad własną korzyść”

 • dziennikarz12

  Oceniono 12 razy 2

  ludzie!!! przeciez ten facet ma racje!!!!! ten caly polityczny syf w polsce i unii przedstawia w formie teatralnej-pokazuje twarze politykow unii itp!!! jak mozna go za to karcic karac-nierozumie???? wszystko co robi kosciol islam politycy to w mniemaniu unii samo dobro!!! zasw mniemaniu kilkuset milionow europejczykow to samo gowno o ktoirym mowi ten pan ksiadz-bo kazda religioa to sekta !!!!!

 • Grzegorz Gutek

  Oceniono 38 razy 2

  Zaraz się okażę, że Międlar był po prostu tajnym "dziennikarzem" z Czerskiej....
  Lewaki od zawsze robili takie numery.... Za komuny masowo wysyłali swoich do seminarium!

 • Eric Cartman

  Oceniono 9 razy 1

  Takiej wulgarności, jak codziennie leje się w latrynie - w artykułach oraz na forum, z ust lemingów - nie ma nigdzie w Polsce. Nawet na łamach organu urbacha nie są publikowane tak ohydne bluzgi jak na gazetce , dla smiechu zarejestrowanej na domenie "pl".

 • sarhenziel

  Oceniono 5 razy 1

  Co to za idiota ten kochający Bolka,ale pewnie jest z tych co to zamachnęli się w Smoleńsku.

 • kochambolka

  Oceniono 9 razy 1

  TY tchórzu przełożony i cały EPISKOPACIE - odpowiedzcie mi ile zgłoszeń zrobiliście do Prokuratury w sprawie nagminnego opluwania Jana Pawła II w internecie?
  Co zrobiliście dranie w sprawie bezkarnego plucia na katolików?
  Gdzie jest ten tchórz NYCZ...i inni hierarchowie, którzy pozwalają opluwać księdza - patriotę - POLAKA?.....czyżby wszyscy hierarchowie byli sługami SB i WSI????
  .......................
  SB cja ruszyła do ataku...ale cóż się dziwić - skoro SB cja zagnieździła się też w KOŚCIELE?
  NYCZ usunął krzyż, by zadowolić WSI owego BUL-KUR-SZOGUNA
  SB ek Pieronek broni bandziora BOLKA
  SB ek Maliński - ten co pisał "mądrości" i mówił, że jest przyjacielem papieża JP II donosił na K. Wojtyłę...tak samo jak BOLEK trafnie typował mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB, a do mnie Bolek mówił, że mój brat to jego najlepszy przyjaciel...
  Proboszcz wawelskiej katedry był SB kiem..i co?...czy ktoś z Kościoła go wyklął?
  SB ek "ojciec Hejno" z judaszowym uśmieszkiem oprowadzał pielgrzymów po Watykanie...itd..

 • gabrielr

  Oceniono 15 razy 1

  Dla GW mówienie prawdy to jest szaleństwo. Szaleństwem jest atakowanie i szczucie na księdza Międlara. Chyba mamy demokrację i kazdy może mieć swoje zdanie.

 • mr.pen

  Oceniono 17 razy 1

  Rabin Michnik zawsze czujny broni naszej ojczyzny!

 • beor

  Oceniono 11 razy 1

  Widać, że według pracowników gazety i jej wiernych wyznawców "wszyscy księża są równi, ale niektórzy są równiejsi".
  Ksiądz Lemański udzielający się mimo zakazu w mediach (np. w gazecie) był równiejszy niż ksiądz Międlar.

 • wehateeveryone

  Oceniono 5 razy 1

  Bieńkowska z krótkimi włosami? Całkiem apetycznie wygląda!

 • szlechter68

  Oceniono 23 razy 1

  zainteresowany odbiorem wszedłem na youtba ... ksiądz ma znacznie więcej lików niż michnikowszczyna ... ciekawe

 • cholonek

  Oceniono 27 razy 1

  Powiedzcie szczerze, towarzysze czerscy, czy wy się świadomie naigrywacie z osoby upośledzonej, czy bierzecie na poważnie psychicznie chorego? W pierwszym przypadku powinniście się wstydzić, bo to zachowanie faszystowskie, w drugim to ja powinienem się was bać.

 • Juliusz Wnuk

  0

  Swoi go nie ukarza...jest takie powiedzenie, ktòre tlumaczy dlaczego:....coooorwa cuuuurwie lba nie urwie!

 • leszek.30

  Oceniono 12 razy 0

  Przecież w Kodeksie Karnym, soi jak byk, że głoszenie faszyzmu i komunizmu, jest zabronione i karalne..!.... Tacy, jak Międlar, Pięta, Michalkiewicz, Ziemkiewicz, Kaczyński, Macierewicz i wielu innych z PiS-bolszewii, i innych faszystowskich organizacji, czynią to na co dzień, propagują beż żadnych przeszkód faszyzm, bolszewizm, rasizm...itd. !!!

 • honkers

  Oceniono 12 razy 0

  No gdyby Międlar napisał, iż niewydrukowanie wyroków TK jest przestępstwem za które grożą surowe sankcje karne - na drugi dzień byłby już spakowany i gotowy na ściganie małp na Madagaskarze lub białych misiów na Spitsbergenie... Taka bezczelna hipokryzja klechów jest porażająca.

 • kochambolka

  Oceniono 10 razy 0

  Przełożony Misjonarzy dlaczego krytykujesz...zamykasz usta księdzu Międlarowi?
  Co takiego niezgodnego z prawdą powiedział?
  To, że TY jesteś tchórzem i chcesz wygodnie paść brzuch...to nie znaczy, że wszyscy księża mają POdkulać ogon w imię prawdy!
  Na miasteczku studenckim w Krakowie mieliśmy wspaniałego duszpasterza akademickiego księdza Jachimczaka - też Misjonarza, ale on mówił prawdę ..nie był tchórzem...i nie był pasibrzuchem!
  WSTYD przełożony Misjonarzy!

 • kochambolka

  Oceniono 16 razy 0

  Wielgus..Bieńkowska i inne antypolskie lafiryndy musiałyby chodzić w peruce...ladacznice w czasie wojny golono...były bowiem takie lafiryndy zagrożeniem dla Polaków ..a teraz takim zagrożeniem są nienapasione ladaca...takie zaKODowane mendy!
  Gdyby to był czas okupacji to takie śmieci jak ta POsłanka czy BOLEK po prostu zutylizowano by...
  Scheuring-Wielgus ma szczęście jak BOLEK....
  BOLEK ..ty to jednak masz szczęście!
  Gdyby to był czas okupacji...mój stryj jako delegat Rządu Londyńskiego ...po prostu podpisał by wyrok śmierci na ciebie szujo...donosicielu...sprzedawczyku...SB ku...zbrodniarzu..zdrajco...szkodniku POLSKI!
  KIM są obrońcy zdeprawowanego analfabety z lepianki w POpowie??? który zdolny był nawet do zrównania z ziemia grobu swojego pierworodnego nieślubnego syna GRZESIA???
  Bolek w 70 roku sprzedał kolegów z W-4 -w tym mojego brata Jana Jasińskiego w kolekturze SB!!!..a mój brat był 7 lat młodszy od tego bandziora!
  W 80 roku BOLEK wespół z SB zamordował 18 letniego Tadzia Szczepańskiego...Tadzia Gawrońskiego...sprzedał POLAKÓW..."by im - tym komentatorom-obrońcom" -żyło się lepiej!
  Tylko zbrodniarz może bronić zbrodniarza!
  Dla SB ków i SB ckich trolli nic nie znaczy wysadzenie ludzi w powietrze....!
  ........
  Księże Jacku popieram Cię całym sercem za odwagę w walce z SB cją ...UB cją...WSI owymi i innymi zdrajcami Polski!

 • Andrzej Malinowski

  Oceniono 26 razy 0

  Niedługo chyba Michnik sam będzie wygłaszał kazania, na coraz mniejszych spędach gorszego sortu, czyli sz KOD ników. Wszak lepiej od księdza wie jak takowe kazania powinny brzmieć.
  PS
  Do RED akcji gwna: Mam nadzieję, że ból doop jaki powodują u was kazania Ks. Międlara będzie się wciąż nasilał... :)

 • chinskibadziew

  Oceniono 16 razy 0

  A kim wy jesteście żeby zamykać usta polskim kapłanom ?!
  Jak widać kś. Jacek jest obywatelem polski i ma prawo do opinii na tematy spraw bieżących jak każdy inny Michnik czy Blumsztajn itp

  Towarzysze zapomnieliście dodać o chamskim poście pełnym nienawiści waszego pupilka Lisa po raz kolejny pokazał swoją miernotę umysłową i brak inteligencji ale to już ludzie sami ocenią .

 • infor

  0

  dupy mu da...

 • gr_ub_y

  Oceniono 20 razy 0

  Dominika Wielowieyska (GW): "Czy sprawa ks. Lemańskiego jest istotna? Tak, bo tu widać priorytety Kościoła. Od ludzi ważniejsza jest doktryna. Oskarża się księdza o nieposłuszeństwo...
  zamyka się usta proboszczowi...."

  wyborcza.pl/1,75968,15651857,Dwie_miary_Kosciola.html

 • gr_ub_y

  Oceniono 56 razy 0

  Księże Jacku!

  Respekt.

  Bezkompromisowy. Odważny. Błyskotliwy.

  Takich księży potrzebuje KK w Polsce, a nie gnuśnych starców, którzy dbają tylko o własne bizancja i układy z władzą.

  Podziwiam księdza. Życzę wytrwałości. Dalszych odważnych działań. Środowisko Księży Patriotów będzie chciało ciebie zniszczyć i uciszyć, ale ty się nie dasz Wrogom Ojczyzny, lewackiemu bagnu, abnegatom, konformisto, nichilistom, sprzedawczykom i całemu temu cuchnącemu Kodowi.

 • banan125

  Oceniono 24 razy 0

  strasznie prymitywny i zaściankowy ćwok ten międ_LAR ....

 • marcela777

  Oceniono 30 razy 0

  międlar - ukryta opcja islamska

 • krzywik1

  Oceniono 7 razy -1

  To przeciez malutki palancik jest, ktory chce zablysnac przed napompowana testosteronem bejsbolowa prawica nacjonalistyczna. Po co w ogole piszecie o tym ch,jku? Takich jak Miedlar sie skarzy (brawa dla poslanki z Nowoczesnej) i ignoruje. A robienie niusa z dzialan niezbyt rozgarnietego bydlaka tylko go promuje.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 3 razy -1

  @akiraxx
  W Polsce te proporcje zawsze rozwalają ci, co "modlą się pod figurą, a diabła mają za skórą" zarejestrowani w kartotekach kościelnych jako "wierzący".

 • bl4z3n

  Oceniono 9 razy -1

  Spisek sięga dalej niż się wydaje. Chodzą słuchy, że nawet Matka Boska Królowa Polski była żydówką. Jeszcze radykalniejsi patrioci bojownicy twierdzą, że nawet sam czekający na koronację Król Polski Jezus Chrystus był żydem. Jedyna nadzieja w Piłacie. On na pewno nie był żydem, w dodatku ponoć witał się salutem rzymskim, jak ks. Międlar.

 • silverpony

  Oceniono 11 razy -1

  Łamanie wszelkich zasad to przecież główna zasada działania pisuaru.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 7 razy -1

  @Ryszard Kubaszko
  Nie, to łamanie obowiązującej cenzury i Kurski przywoła kogo trzeba do porządku wywalając z pracy też kogo trzeba...

 • tetradrachma

  Oceniono 5 razy -1

  Na Kresach, a głopwnie na Litwie i Ukrainie, Żydzi witali Armię Czerwoną jako wybawicielkę, co gorsze, angażowali się we wskazywanie polskich działaczy i inteligencje oraz natychmiast zasilali rosyjski aparta represji. Polacy, nie mogą tego zapomnieć. Druga sprawa, polski motłoch chciał Żydów mordować i rabowąć. Obie trzeba wyjaśnic i "osądzić".

 • stanislaw.sk

  Oceniono 3 razy -1

  @Jan Marian
  You have to look yourself in the net and found this "link"
  W mądrych książkach pisze nie tylko PROŚCIE, A BĘDZIE WAM DANE, ale również SZUKACIE A ZNAJDZIECIE!

 • stanislaw.sk

  Oceniono 5 razy -1

  @plorg
  Nie tylko dla niego, dla ks. Lemańskiego TEŻ. Ale jego przełożony nie dopuszcza do stosowania "wolności i praw człowieka" w kościele. Tu decyduje zwierzchność, a nie jakieś głupie wolności i prawa!

 • stanislaw.sk

  Oceniono 3 razy -1

  @Moris Retter
  A Moris - dla swoich Moryc - nikogo się nie boi niczym Stefek Burczymucha.

 • benek231

  Oceniono 7 razy -1

  A niby dlaczego maja sie spieszyc z wyciszeniem swego faszyzujacego ksiedza? Przeciez faszyzm i katolicyzm to jak bracia Kaczynscy. A ponadto Miedlar nie kieruje nienawisci w niewlasciwa strone.

 • usz_misiatek

  Oceniono 11 razy -1

  Jakos nikt z moznych i poteznych w tej firmie nie jest w stanie usadzic tego pajaca.
  A jak sie taki Lemanski wychylil i byl niewygodny - w sekund piec uciszyli i zgnoili.
  Le hmmm...

 • jerzysm42

  Oceniono 13 razy -1

  Międlar mówi to, co biskupom nie wypada, ale realizuje słuszną linię episkopatu i rydzyka.
  To tak jak jakaś Pawłowicz, Kępa, Brudziński ogłupiają lud moherowy i szerzą nienawiść, Duda i Szydło odwołują się do polskiej głupoty, a Świrosław nic o tym nie wie.

 • lucjank510722

  Oceniono 9 razy -1

  Wyrasta nam drugi zakonny-nieposłuszny, taki Rydzyk inaczej bo temu pierwszemu wystarcza oszustwo i pieniądz a tego młodszego fascynuje przemoc i mord. Kościół milczy, czyżby w zamyśle episkopatu była reaktywacja stosów i inkwizycji?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX