Radiowóz uderzył w drzewo i doszczętnie spłonął. Policjanci w szpitalu. Mogli jechać za szybko

• W powiecie gorzowskim policyjny radiowóz uderzył w przydrożne drzewo
• Funkcjonariusze trafili do szpitala, jeden z nich ma złamaną rękę
• Trwa śledztwo ws. przyczyn. Niewykluczone, że radiowóz jechał za szybko

W środę po południu na drodze w Starych Dzieduszycach (pow. gorzowski) policyjny radiowóz uderzył w drzewo. Kiedy na miejsce dotarła straż pożarna, cały samochód stał już w płomieniach. Ostatecznie auto marki Kia Carens doszczętnie spłonęło. Jak dowiedzieli się dziennikarze "Gazety Wyborczej", funkcjonariusze jadący radiowozem trafili do szpitala, jeden z nich ma złamaną rękę. Badanie wykazało, że nie byli pod wpływem alkoholu.

 

Dowiedz się więcej:

Jakie były przyczyny wypadku?

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód zjechał z drogi na łuku i uderzył w drzewo. Dopiero po tym doszło do pożaru - mówi "Gazecie Wyborczej" Marcin Maludy, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie. Policjanci nie wykluczają, że radiowóz jechał zbyt szybko i właśnie dlatego doszło do wypadku.

Więcej o:
Komentarze (56)
Radiowóz uderzył w drzewo i doszczętnie spłonął. Policjanci w szpitalu. Mogli jechać za szybko
Zaloguj się
 • smiki48

  Oceniono 15 razy 9

  a kto ich złapie za przekraczanie prędkości? Jeszcze lepiej zachowują sie BOEowcy. Ci to wszystkie przepisy ruchu drogowego maja w dupie. Dlatego największe straty jakie poniósł BOR, to na skutek wypadków drogowych ze zbytniej brawury.

 • ergosumek

  Oceniono 16 razy 8

  Jak jest pościg, to się boją taranować, gonią do oporu, narażając innych kierowców i pieszych.
  A jak nie ma pościgu, to się ścigają i taranują, ale drzewo...

 • ergosumek

  Oceniono 18 razy 8

  Powinni odkupić ten radiowóz, za głupotę trzeba płacić.
  No i wykop z policji.

 • kot2ka

  Oceniono 7 razy 7

  Te "święte krowy" jeżdżą jak wariaci bo uważają że im wszystko wolno !!! Gdy zdarzy się im jakiś wypadek, to tłumaczą się tym że akurat jechali do akcji !!! Bardzo dobrze się stało ,a idioci niech się sami pozabijają żeby innym nie zrobili krzywdy !!!!

 • 31.februarius

  Oceniono 17 razy 7

  "Radiowóz uderzył w drzewo i doszczętnie spłonął. Policjanci w szpitalu. Mogli jechać za szybko"

  Drzewo mogło o tym nie wiedzieć.

 • ferdkiepski

  Oceniono 4 razy 4

  Nic im nie zrobią, a nawet jeszcze na tym zarobią, bo dostaną odszkodowanie "za wypadek podczas pracy" ! Teraz będą na długim L4 płatnym 100%, bo "wypadek przy pracy". Potem odszkodowanie "za utratę zdrowia". Za radiowóz zapłaci ubezpieczalnia, o ile miał wykupione Auto Casco, a to może być problematyczne. Jeśli policja nie ma AC, no to są dwie opcje:
  albo wymyślą bajeczkę, że jakieś auto zajechało im drogę i oni w bohaterski sposób uniknęli kolizji, ale pech , walnęli w drzewo. Ponieważ sprawcy "zajechania drogi" nikt nigdy nie znajdzie, bo nie można znaleźć kogoś, kogo nie było, to odszkodowanie wypłaci fundusz gwarancyjny OC.
  Druga wersja: to prawie jak pierwsza, tylko zamiast innego pojazdu będzie przykładowa przebiegająca drogę sarna lub dzik. Wtedy pozwą Lasy Państwowe za szkodę wyrządzoną przez leśne zwierzaki.
  Jedno jest pewne: zostanie przyjęta wersja "rannych" policjantów, bo przecież już wszystkie nowo narodzone dzieci w Polsce wiedzą, że polski policjant mówi prawdę, samą prawdę, najprawdziwszą prawdę i g...o prawdę ....

 • si4mano

  Oceniono 13 razy 3

  ale jak to za szybko? przecież tych ku**w przepisy nie obowiązują

 • squadack

  Oceniono 9 razy 3

  Niemożliwe! Jak policja ma wypadek to są winne warunki drogowe a nie nadmierna prędkość! Nadmierna prędkość jest dla zwykłych obywateli!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX