Pobudzin odchodzi z "Wiadomości", ale nie z TVP. Teraz będzie szefem...

• Klaudiusz Pobudzin nie będzie już reporterem "Wiadomości" TVP
• Dziennikarz został w poniedziałek nowym szefem redakcji "Teleexpressu"
• TVP odwołało dotychczasowego kierownika Marka Walencika

Klaudiusz Pobudzin został w poniedziałek nowym kierownikiem redakcji "Teleexpressu". Zastąpił na tym stanowisku Marka Walencika, który kierował redakcją od lutego. Informację podał portal Wirtualnemedia.pl.

Jak pisze portal, Walencik został odwołany ze stanowiska decyzją zarządu Telewizji Polskiej. Według Press.pl, do rozstania doszło za porozumieniem stron.

Pobudzin w Telewizji Polskiej pracował od połowy stycznia jako reporter "Wiadomości" TVP1. Wcześniej był związany m.in. z Telewizją Trwam. Ostatnio Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji skrytykowała jego materiał o szczycie NATO w Polsce i wezwała TVP do przestrzegania przepisów nakazujących rzetelność dziennikarską.

KRRiT przychyliła się do argumentów skarżących, według których Pobudzin "zignorował fakty historyczne", zaprezentował wydarzenia w sposób "wybiórczy i jednostronny". Świadczy to "nie tylko o nieznajomości faktów historycznych, ale stanowi też potwierdzenie niskiego poziomu dziennikarstwa i poważnych braków warsztatowych".

ZOBACZ TEŻ: TVP Kultura nadała występ Jana Pietrzaka. To było 1,5 godziny żenujących żartów z najniższej półki

11 YouTube.com/Blogpressportal

Komentarze (58)
Pobudzin odchodzi z "Wiadomości", ale nie z TVP. Teraz będzie szefem...
Zaloguj się
 • 1627cd1410

  Oceniono 34 razy 22

  sposób na karierę w pisiarni: popluć.. popluć na opozycję.. nakłamać.. nakręcić; okazać się kutasem ...i awansik gotowy :O)
  ta nędzna kreatura była po prostu twarzą upadku wiadomości. już nikt sensowny nie chciał z nim rozmawiać... żałosne były jego próby napastowania Rzeplińskiego na ulicy.
  współczuję pracownikom Teleexpressu. ciekawe czy teraz Orłoś sam odejdzie?! koniec pisiarni jest bliski. to byłby dobry ruch z jego strony.

 • fakiba

  Oceniono 24 razy 16

  Niski poziom Pobudzina to nie jego wina , tylko szkółki Rydzyka którą ukończył po znajomości

 • tajemnicza_wyspa

  Oceniono 16 razy 14

  Gwiazda zakłamanych żygowin pisowskich, czyli Wiadomości... Jeszcze przed "dobrą zmianą" przez przypadek miałem okazję rozmawiać z nim o Smoleńsku. Z zaciekłością zaczął wygłaszać te wszystkie pierd o lety sekty pisowskiej o zamachu, winie Tuska itp. Pomyślałem: k..., jak taki świ. może pracować w programie informacyjnym TVP?! Potem to popapraństwo umysłowe zostało "twarzą dobrej zmiany".

 • signum_t

  Oceniono 17 razy 11

  Klaunek Ponudzim szefem Teleexpresu! To najlepsza decyzja towarzysza Kurskiego w calej karierze. Wreszcie nastąpi koniec tego telewizyjnego zlogu stanu wojennego jakim jest ten program. Oglądam od spadnie ma dno i wreszcie będzie koniec!!

 • 1627cd1410

  Oceniono 17 razy 9

  zniszczył wiadomości... zniszczy teleexpress! proponuję przesunąć go na miejsce beci...

 • kichchi

  Oceniono 14 razy 8

  każde pisowskie łajno na staz by sie nawet nie załapało, ale po kiepskiej zmianie zaraz w szefostwo

 • zielona-galazka

  Oceniono 13 razy 7

  Partia skierowała tow. Pobudzina na ważny odcinek Teleexpresu.

 • hannes_k

  Oceniono 16 razy 6

  Redaktor Wypierdzin jest kanalią na miarę Samitowskiego, Tumanowicza i Stefanowicza razem wziętych. Kto trochę lat przeżył to wie, o kim mówię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX