Nie miał prawa jazdy, spowodował śmiertelny wypadek. 3 lata wcześniej to samo zrobił jego brat

• 17-letni kierowca bez prawa jazdy spowodował groźny wypadek
• Wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w samochód
• W wyniku wypadku zginęła 69-letnia mieszkanka Kowar

17-latek z Mysłakowic (woj. dolnośląskie) nie zatrzymał się w niedzielę do policyjnej kontroli. Obawiał się rozmowy z funkcjonariuszami, bo nie miał prawa jazdy. Policjanci ruszyli za nim w pościg. O sprawie pisze "Gazeta Wrocławska".

Kierowca wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w opla astrę. Do szpitala trafił 41-letni kierowca, jego 69-letnia pasażerka zmarła po kilku godzinach. 17-latek odniósł niewielkie obrażenia. Może trafić do więzienia na 8 lat.

Trzy lata wcześniej jego starszy brat śmiertelnie potrącił 60-letnią kobietę przechodzącą przez ulicę w Jeleniej Górze. Mężczyźnie wcześniej odebrano prawo jazdy. Został skazany na 5 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (126)
Nie miał prawa jazdy, spowodował śmiertelny wypadek. 3 lata wcześniej to samo zrobił jego brat
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 50 razy 38

  Pięć lat dla bandyty za kierownicą który zamordował niewinną osobę , to są kpiny

 • Jadźka Klatka

  Oceniono 42 razy 22

  Widocznie Bóg tak chciał. Nic na tym Jego świecie bez jego woli się nie dzieje.
  Jak wiadomo, Pan Bóg jest wszechmocny czy wszechmogący i wszystko wie, a świat stworzył tak doskonały, że nawet guzik od gaci nie może nikomu się zerwać bez woli bożej. [...] Nie można Go zatem prosić o nic: ani o zdrowie, ani o pomyślność, ani nawet o niepodległość ojczyzny. Gdyby bowiem Bóg naprawił coś cudem, oznaczałoby to, że rzeczywistość jest niedoskonała. Stan doskonały jest wtedy, gdy niczego nie trzeba naprawiać. Wszystko co stworzył Stwórca – było i jest doskonale.
  STANISLAW LEM

 • dziadekjam

  Oceniono 32 razy 20

  Wygląda na to, że jeżdżenie bez prawa jazdy i zabijanie, to cecha rodzinna, a może nawet genetyczna?

 • zigzaur

  Oceniono 24 razy 16

  Kary powinny być zaostrzone. Wypadek śmiertelny spowodowany przez kierującego bez prawka powinien być karany tak jak w przypadku nietrzeźwości.

 • robsonik1313

  Oceniono 13 razy 13

  Rodzinka bandytów, a tak w ogóle może by podpisać z Ruskimi umowę dzierżawy kawałka Syberii i wysyłać gnoi a nie żywić ich latami

 • 2random

  Oceniono 13 razy 11

  DEBILE się nie uczą - nawet na przykładzie brata debila. Aż żal, że nie startowali do nagrody Darwina - brat za bratem, lecz próbują eliminować mądrzejszych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX