Komentarze (1064)
"K***a, jaki wstyd". Sierakowski jednym zdaniem podsumował spotkanie Dudy z Obamą
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lodzermensz1

  Oceniono 8 razy 8

  Co wy robicie z tymi komentarzami???

 • jsn

  Oceniono 16 razy 8

  jaki znowu wstyd? przecież prezydencik podpisał ustawę o TK zanim ja uchwalono w sejmie.

 • bokaj

  Oceniono 24 razy 8

  Wydarzenie na cały świat, a Polska pokazuje chodzący długopis z głupkowatym uśmieszkiem.
  Dobrze, że chociaż mamy Tuska! Co za klasa!
  Ten głupkowaty kapciuch niech się zaszyje w jakimś lesie, bo żenada na maxa z nim!

  (nawiasem mówiąc gadający w jakimś anglo-podobnym języku Antek omal go dziś nie przebił w śmieszności!)

 • dadelog

  Oceniono 22 razy 8

  Buraczana mina Maliniaka mówi sama za siebie. Polska pod rządami PiSu "wstała z kolan" i została odesłana do kąta za naganne zachowanie...

 • belzebog

  Oceniono 13 razy 7

  Kacze szambo znów wylało na forum.....

 • zalep

  Oceniono 11 razy 7

  Ku... jaki kulturalny.

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 21 razy 7

  Żenująco sie oglądało ten maliniakowy grymas twarzy jakby goowna popróbował.

 • marcin-s-works

  Oceniono 9 razy 7

  A dlaczego pewien szeregowy poseł, ekspert od bretixu nie spotkał się z Obama?

 • sulaw_z_pis

  Oceniono 21 razy 7

  Przechodzimy do etapu, w którym K...wa zostanie na stałe.
  "k..wa, znowu katol zabił Polaka"

  "k..wa, znowu Polak zabił katola"

  nie podoba mi się to, ale chyba czas na to, niestety.
  Daliśmy władzę debilom służącym kościołowi, jak kiedyś PZPR.
  To tym razem nie obędzie się bez przemocy.

  Pisuar (fanatyczni katole) chciał krwi w 1989, Wałęsa nie pozwolił, chociaż miał matkę boską w klapie. Teraz będzie faktycznie inaczej. "Dojna zmiana" skończy na "Krwawa zmiana".

 • pismobeach1989

  Oceniono 10 razy 6

  Smutne jest to, ze Polski rzad to takie pionki posuwane przez pelnego deluzji I zawistnego chama ktory chowa sie za kulisami, bo nie ma odwagi spotkac sie twarza w twarz z tymi autorytetami demokracji I rzadow prawa. Obama wie jedno, ze w Ameryce nikt nie gra z Sadem Najwyzszym - NIKT! Problem Polski to Kaczynski. Ten kacap powinien byc zamkniety w celi w szpitalu psychiatrycznym a klucze od tej celi wyrzucone do Wisly.

 • korrping

  Oceniono 9 razy 5

  A ja dodam, że Duda to prawnik wykształcony w Wydziale Prawa UJ. "Ku***a, jaki wstyd i jeszcze większy wstyd!"

 • cmochall

  Oceniono 9 razy 5

  i jak tu szanowac prezydenta

 • hdtvpolska

  Oceniono 9 razy 5

  Ilu was wynajęło PiS do pisania komentarzy ?
  Właśnie się zorientowałęm, że tu i w podobnych wątkach piszą sami wyznawcy Kaczora.
  20 groszy za wpis.

 • dadelog

  Oceniono 9 razy 5

  PiSowskie trolle uwijają się dzisiaj w komentarzach jak żuki gnojowe :D To najlepiej świadczy o tym, jak bardzo rządy PiS zostały dzisiaj upokorzone przez Prezydenta Obamę :)

 • topiramax

  Oceniono 11 razy 5

  Duda pozuje. Taką mu zlecono rolę. Nic nowego nie zaprezentował bo bez wytycznych nie istnieje. To nikt. Ale min. Szczerski jutro odtrąbi sukces nad sukcesy i jeszcze tak przetłumaczy słowa Obamy , że wioskowi idioci zrozumieją że wszystko pochwalił 😅

 • lustrator1

  Oceniono 13 razy 5

  ku..wa co za wstyd.Najlepsze ze w obecnosci macierewicza, jakby on cos z tego rozumiał.

 • synolon84

  Oceniono 15 razy 5

  Wzwiązku z fragmentem oświadczenia prezydenta Obamy o Polsce wygłoszonego dziś w Warszawie, oto polska odpowiedź:
  Podkreślam, że szanujemy suwerenność USA i wiemy, że amerykański parlament podjął pewne działania. Ale niewątpliwie należy podjąć kolejne ważne działania w tym zakresie. Bardzo ważne jest, panie prezydencie Obama, abyśmy dbali o te instytucje i wartości, które uosabiają wartości demokratyczne.
  Jesteśmy zaniepokojeni stanem mediów w wielu krajach Zachodu, gdyż – spętane polityczną poprawnością – zatajają przed swymi odbiorcami prawdziwy obraz rzeczywistości.
  Rządy prawa, niezależna władza sądownicza i wolne media to wartości, na których Polsce bardzo zależy. Te wartości też są zapisane w Traktacie Północnoatlantyckim i liczmy, że rząd USA oraz Kraje Zachodu poradzą sobie z problemami.
  W kwestii demokracji Polska od wieków może służyć za wzór dla Europy i świata. Przez wieki byliśmy oazą tolerancji - wśród trwających w Europie prześladowań i wojen toczonych na tle światopoglądowym. Polska wykształciła system demokracji szlacheckiej, który zapewniał wielokrotnie wyższą partycypację mieszkańców kraju w sprawowaniu władzy niż jakikolwiek inne państwo tego czasu i przez kolejne wieki. Polska konstytucja była pierwsza w Europie i druga na świecie po amerykańskiej. Ale ona już, panie prezydencie Obama, nie obowiązuje od pewnego czasu. Może i szkoda.

 • kajetan907

  Oceniono 8 razy 4

  A gdzie się podział pierwszy sekretarz Jarosław?

 • xjerzy1

  Oceniono 4 razy 4

  ...Obama pokazał światu kim jest nasz prezydent, nic nie powiedział - przyjął na klatę czystą oczywistość.

 • jasio1231

  Oceniono 14 razy 4

  ""K***a, jaki wstyd". Sierakowski jednym zdaniem podsumował spotkanie Dudy z Obamą "

  Panie redaktorze. To zdanie jest jak to podsumowanie; brakuje mu podmiotu i orzeczenia. Czyli zdanie niedorozwiniete, tak jak jego autor.

 • coelka

  Oceniono 10 razy 4

  Prezydent Polski to taki Toudy z gumiśiów, juz dobrze moj ksieciuniu hihi.

 • blablick

  Oceniono 10 razy 4

  Pieski Putlerka spuszczone...

 • kajetan907

  Oceniono 14 razy 4

  Niech żyje wolna Polska na pohybel PISdzieckim bolszewikom i ruskim capom.

 • Jerzy Januszewski

  Oceniono 10 razy 4

  Rzadko zgadzam się w opniach z Panem Sierakowskim, ale dziś w pełni je podzielam. K.... ale wstyd i to transmitowany na cały świat!

 • ksiadztezczlowiek

  Oceniono 6 razy 4

  Po co ta glupia muzyka w tym wideo. Nie slychac co Obama mowi. To chyba, zeby zagluszyc, albo kto jaki durny jest i probuje manipulowac muzyka katastroficzna?

 • lob1

  Oceniono 12 razy 4

  Nowy Rząd chce wszystko zmienić po swojemu,ale nie liczy się z tymi polakami,którzy nie głosowali za nimi i którzy nie poszli do wyborów.Nie można zmieniać praw tylko dla 7 milionów PIS -owców,trzeba o innych polakach też pomyśleć a nie robić wszystko na złość,tylko dlatego,że na Ciebie nie głosowałem.Dobry polityk i katolik godzi się z wszystkimi,nawet tymi,którzy ich nie tolerują.Pan Duda powinien kierować się swoją własną myślą i rozwagą a nie być podporządkowany panu Kaczyńskiemu ,staremu złośliwemu facetowi,który jest wściekły na cały naród bo mu brat zginął w katastrofie.Trochę upuścić złości i żalu i pojednać się z wszystkimi,bo nikt specjalnie nie spowodował katastrofy.W to nie wierzę,a oni złośliwie walczą od lat nic nie znajdując i nie wykrywając jakiegoś spisku.Przecież w tym samolocie były wszystkie frakcje,więc dlaczego miałby ktoś zniszczyć wszystkich.Trochę dobrej woli,spokoju,empatii a nie ciągle złość i wściekłość na nie wiadomo kogo.Może sam Lech popełnił w tym wszystkich błąd ,że uparł się tam lądować.

 • leszek.30

  Oceniono 22 razy 4

  Widziałem , jak Duda stał ze stężałą gębą, na której malowała się kompletna bezradość i wściekłość, że oto cała Polska widzi, jak prezydent Obama wytyka mu kłamstwa i szachrajstwa w sprawie TK..! Totalna porażka Dudy i PiS-bolszewii..!!!

 • representation1

  Oceniono 14 razy 4

  Jaki wstyd
  -------------
  że Rzepliński jeszcze nie odszedł.

 • zbycholik

  Oceniono 16 razy 4

  "trudno powstrzymać to uczucie: ku..., jaki wstyd"

  Co za głębia myśli, co za kultura osobista, co za wrażliwość... Tylko podziwiać wyrocznię z otwartą kieszenią na honorarium zza oceanu...

 • akst1

  Oceniono 6 razy 4

  W wypowiedzi B. Obamy nie było odniesienia się do prawicy. W swojej wypowiedzi wyraził zaniepokojenie sytuacją i zaapelował do polityków, aby sprawę z TK doprowadzić do ładu. Według mnie nowa ustawa o TK daje Trybunałowi dobrą podstawę prawną, na mocy której TK może orzekać, a więc apel B. Obamy raczej powinna wziąć do serca opozycja, a nie strona rządowa czy prezydencka. Co do wyrazu twarzy Prezydenta to powiem, że może i trochę był zażenowany z powodu naszej opozycji, która taki wstyd przynosi Polsce. To rzeczywiście mogło mu odebrać pewność siebie. W końcu jest jeszcze u początków swojej prezydentury, a więc trochę wyrozumiałości, Panie Sierakowski. Z pewnością nasz Prezydent wspaniale przemawia, o wiele lepiej niż pan B. Komorowski. I kocha swój naród, a to najważniejsze. A wyraz twarzy? Nie bądźmy małostkowi z tą fizjonomiką.

 • comysle

  Oceniono 20 razy 4

  Prezydent USA ma dwa samochody dla zmyłki i nie wiadomo, w którym siedzi, a polski św. Lech kazał we mgle lądować, bo wierzył w Opatrzność. Lata świetlne ich dzielą.

 • om-tur

  Oceniono 8 razy 4

  Ale niezłomny co na to? Nic? Ech.

 • comysle

  Oceniono 12 razy 4

  A PiSy dalej: "Polacy, nic się nie stało, nic się nie stało". Im jak się otwarcie i po chamsku czegoś nie powie dodając przy tym kopa w du..ę (a jeszcze lepiej w Du..dę), to udają, że nie słyszeli. Wyborcy PiSu, zdecydujcie, Obama, czy Putin jest bliżej Polski?

 • adam.2x

  Oceniono 4 razy 4

  Podkład muzyczny w video przy przemówieniu Obamy to fatalny pomysł. Ja byłem zainteresowany orginalną wypowiedzią nie tłumaczeniem i muzyka tylko w tym przeszkadza nie wnosząc nic. Autorzy powinni przemysleć swoje praktyki artystyczne.

 • 1docentpj

  Oceniono 18 razy 4

  Twarz Malinika to twarz 'Dobrej Zmiany' - ciemny lud ją uwielbia

 • liberalna.demokracja

  Oceniono 16 razy 4

  Cóż można stwierdzić w takiej sytuacji chyba tylko tyle co na pewno powinno się stać, już niedługo, mianowicie Kaczyńskiemu i Rydzykowi należy pozbawić dożywotnio pełnienia jakichkolwiek funkcji politycznych i religijnych, Prezydenta Dudę, premier Szydło i minister Kempę należy osądzić za anarchię i złamanie konstytucji i następnie osadzić na wieloletnie więzienia. Następnie zdelegalizować totalnie szkodliwą i niebezpieczną dla Polski partię PiS oraz rozliczyć finansowo Imperium Medialne Ojca Dyrektora. Na razie tylko tyle należy zrobić. Ci ludzie muszą trafić do więzienia!

 • zeneczek

  Oceniono 12 razy 4

  Eee tam wstyd. PIS uchwali jeszcze raz uchwałę, że Polska jest niepodległa, a Kaczyński wie lepiej od Obamy.

 • chi-neng

  Oceniono 18 razy 4

  „Stoi Duda z tym swoim inteligentnym wyrazem twarzy i słucha, jak Obama przypomina mu o znaczeniu Konstytucji 3 maja, o trudnej polskiej historii, o Solidarności i polskiej drodze do wolności, z której nie warto zawracać. I trudno powstrzymać to uczucie: ku..., jaki wstyd” - kończy socjolog."
  -----
  Choc nie cierpie i nigdy ni uzywam tego okreslenia (wybieram zastepcze...gdy juz musze...), to podpisuje sie bez chwili wahania pod tym:).
  I dodam:
  Fuck sekte smolenska, Kaczynskiego, Dude, Macierewicza, Broszke, Ziobro, Kuchcinskiego, Terleckiego, Waszczykowskiego i reszte oszolomow porazonych smolenszczyzna...

 • papczynski

  Oceniono 16 razy 4

  No i się dowiedzieliśmy. Nie o demokrację chodzi, bo ta w Polsce jest!, ale o demokrację LIBERALNĄ!

  Donald Tusk: "Kto podważa fundamenty demokracji liberalnej, szkodzi Europie i USA"

 • stanislaw.sk

  Oceniono 3 razy 3

  @Adam Czarnecki
  a ty PiSrańcu narkotyzuj się szparą kotki TW "Balbiny"

 • stellaney

  Oceniono 3 razy 3

  Podpity Pan Miecio spod sklepu monopolowego też wczoraj powiedział o kimś "Stoi taki z tym swoim ryjem i słucha, ku..., jaki wstyd". Dlaczego GW nie publikuje na pierwszej stronie wypowiedzi pana Miecia, a udostępnia łamy Sierakowskiemu. Merytoryczna wartośc obu wypowiedzi identyczna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX