Łódź. Ukradł gigantycznego, plastikowego loda w wafelku i odjechał tramwajem. Pasażerowie robili mu zdjęcia

• 24-latek z Łodzi zabrał do tramwaju znalezioną na przystanku makietę loda
• Była ona reklamą cukierni. Właściciel wycenił straty na 2500 złotych
• Złodziej został zatrzymany w swoim mieszkaniu przy ulicy Dubois

Do zdarzenia doszło w połowie czerwca, około godzi. 4 nad ranem. Mężczyzna wracający do domu zauważył leżącą na przystanku makietę loda w wafelku. Przedmiot o dość dużych gabarytach, bo mający wysokość około 2 metrów, na tyle spodobał się przechodniowi, że postanowił zabrać go ze sobą do domu.

Sprawę w taki sposób opisują policjanci z Łodzi:

Kiedy podjechał tramwaj, amator cudzej własności chwycił reklamę i wsiadł do środka

Swoim zachowaniem złodziej wzbudził zainteresowanie podróżujących, którzy zaczęli robić zdjęcia mężczyźnie. W rezultacie kilka fotografii pojawiło się w mediach społecznościowych.

Ukradł gigantycznego, plastikowego loda w wafelkuUkradł gigantycznego, plastikowego loda w wafelku facebook.com/Spotted: Łódź

Na śródmiejski komisariat przybył natomiast właściciel reklamy, który wycenił starty na co najmniej 2500 złotych. Kryminalni nie mieli problemu z wytypowaniem potencjalnego sprawcy. 24-latek został zatrzymany w swoim mieszkaniu przy ulicy Dubois.

Nie był w stanie wytłumaczyć motywu działania. Z relacji mężczyzny wynikało, że po dotarciu przed swój blok porzucił przywłaszczony przedmiot. Już usłyszał zarzut przywłaszczenia i jest zagrożony karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Więcej o:
Komentarze (2)
Łódź. Ukradł gigantycznego, plastikowego loda w wafelku i odjechał tramwajem. Pasażerowie robili mu zdjęcia
Zaloguj się
 • zec

  Oceniono 2 razy 0

  No fajnie. Ukradł, czy znalazł nieważne. Zostanie oskarżony i skazany.
  Natomiast cwaniak, który jeździł jak wariat po mieście, który narażał ludzi na śmierć lub kalectwo, został dzięki sprytnej papudze i sędziom z lepkimi łapkami, uniewinniony. Sądzili go za te "wykroczenia" tak długo, aż sprawa uległa przedawnieniu.

 • uzdek98

  Oceniono 1 raz -1

  w tym miescie meneli wszystko jest mozliwe...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX