Młody mężczyzna nie wie, kim jest. Rozpoznajesz go? Policja prosi o pomoc

• Policja w Przemyślu próbuje ustalić tożsamość młodego mężczyzny • Błąkał się po Starej Birczy - nie wiedział, kim jest, ani jak się tam znalazł• Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkie osoby, które go rozpoznają

Mężczyzna błąkał się po ulicach Starej Birczy (powiat przemyski, woj. podkarpackie) - był niekompletnie ubrany i sprawiał wrażenie zagubionego. Zaczepiony przez policjantów, nie umiał odpowiedzieć, jak się nazywa - nie potrafił też określić, gdzie się znajduje i skąd się tam wziął.

Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do szpitala. Do tej pory nie udało im się ustalić jego tożsamości.

Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości młodego mężczyznyPolicja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości młodego mężczyzny fot. KMP w Przemyślu

Rysopis: wiek z wyglądu 25-30 lat, wzrost około 190 cm, szczupła budowy ciała, twarz owalna, włosy krótkie - ciemne, oczy brązowe, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. Znaki szczególne: po prawej stronie na wysokości ust widoczna ciemna brodawka, z boku koło lewej skroni również widoczna brodawka.

Był ubrany w czarne, włóczkowe spodnie i czarną koszulkę z krótkim rękawem. 

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości młodego mężczyzny, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Przemyślu tel. (16) 677 3324, (16) 677 3325 lub telefon pod nr 997.

Więcej o: