Szefowa "Wiadomości" ustawia dziennikarza "Wall Street Journal": Tandeciarstwo korespondentów nie ma granic

- Głębia analizy Wall Street Journal powala. Tandeciarstwo korespondentów nie ma granic - napisała na Twitterze Marzena Paczuska, szefowa "Wiadomości" TVP. To reakcja na ironiczny wpis dziennikarza WSJ dotyczący wpadki w programie "Pytanie na śniadanie".

 

 - Polski rząd oczekuje, że ludzie zapłacą za absolutną tandetę w publicznej telewizji - napisał Martin M. Sobczyk, korespondent „The Wall Street Journal” i udostępnił link do nagrania programu TVP, w którym zaproszonemu do studia iluzjoniście nie wychodzi sztuczka z gwoździem i rani w rękę prowadzącą program Marzenę Rogalską. Nagranie wczoraj robiło furorę w internecie.

 

Wpis nie spodobał się szefowej „Wiadomości”. Między Marzeną Paczuską, a Sobczykiem wywiązała się dyskusja, w której szefowa „Wiadomość” zarzucała dziennikarzowi, że „ma nas i swoich czytelników za durniów” a Sobczyk pisał: „nie podoba mi się tani iluzjonista czy tańce na lodzie w TV publicznej?? Pani wybaczy ale to jest tandeciarstwo” oraz „Pani błędnie sądzi, że każda krytyka to antyrządowość. Róbcie po prostu lepszą TV, nie będzie wtedy gwoździa.”

Całą dyskusję można prześledzić na Twitterze>>

 
Więcej o: