Wielkopolska: podejrzany Syryjczyk z niemieckim paszportem wymknął się ABW

1. "Gdzie podziewa się Mohammed Ali K.?" - pyta "Fakt"
2. 25-letni Syryjczyk zatrzymał się w hotelu w Wielkopolsce, ale zniknął
3. Według tabloidu podejrzany mężczyzna był pod obserwacją ABW

Według informacji "Faktu", Syryjczyk, który na co dzień mieszka w Niemczech, zniknął z pola widzenia Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Nie wiadomo dokładnie, o co mężczyzna jest podejrzewany, ale dziennikarze gazety nieoficjalnie ustalili, że ABW przygotowywała jego zatrzymanie. Za Syryjczykiem z niemieckim paszportem, który zatrzymał się w hotelu we Wrześni w Wielkopolsce, był też wydany nakaz aresztowania. Jednak poszukiwany 25-latek nagle zapadł się pod ziemię.

W dniach 8-9 lipca Warszawa będzie gościć uczestników szczytu NATO. Kolejna wielka impreza to Światowe Dni Młodzieży 2016 w Krakowie i w Wieliczce w dniach 26 do 31 lipca 2016.

Więcej o:
Komentarze (142)
Wielkopolska: podejrzany Syryjczyk z niemieckim paszportem wymknął się ABW
Zaloguj się
 • vontomke

  Oceniono 46 razy 24

  Wysłanie wojsk do walki z ISIS z inicjatywy Macierewicza, "wycieki" planów bezpieczeństwa, "znikanie" podejrzanych syryjczyków. "Dobra zmiana" już przebiera nogami na myśl o wspaniałych przemówieniach jakie będą głosić na konferencjach po ewentualnym ataku terrorystycznym.

 • stary.gniewny

  Oceniono 26 razy 22

  Ali u krawca, dobiera kamizelkę, żeby się wszystko zmieściło.

 • cretinophil

  Oceniono 21 razy 15

  Stary numer.
  Ci, o których wiadomo, że są pod obserwacją, jeżdżą aby angażować służby - a ci nieznani, Polacy mówiący po polsku, nieznani służbom, miejscowe chłopaki, zrobią co im się wydaje, że trzeba.

 • sai_mon

  Oceniono 20 razy 12

  Widocznie kmioty w ABW były zajęte klepaniem zdrowasiek. Ale tak to jest jak się skatolałych lokuje na wysokich stołkach.

 • van_norden

  Oceniono 22 razy 12

  Pewnie przeczytał w Fakcie, że ABW chce go zatrzymać i dał nogę. Przerażone społeczeństwo błaga władze o zaostrzenie prawa

 • roman_

  Oceniono 23 razy 11

  Długo wyczekiwany uchodźca terrorysta?
  W Polsce towar na wagę złota.
  Pewnie zwinęła go konkurencyjna agencje.
  Dość maja już naszych białych popaprańców:)

 • felicjan.dulski

  Oceniono 20 razy 10

  zeby moc katastrofe uczcic (miesiecznicami, rocznicami, apelami, mszami itp.), najpierw trzeba ja wywolac. a wiec huzia na "isis", lance do boju, szable w dlon, syryjczyka gon, gon, gon! tak nas prowadz sniety antoni i ty jaroslawie z "dwojcy" jedyny. amen!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX