Lisicki przestaje prowadzić piątkowy "Salon polityczny Trójki". Wina Manna?

Czyżby to żarty Wojciecha Manna sprawiły, że redaktor naczelny „Do Rzeczy” nie będzie już prowadził „Salonu politycznego Trójki” w piątkowe poranki?

W ramówce radiowej "Trójki" zaszła intrygująca zmiana. Dotąd Paweł Lisicki z „Do Rzeczy” prowadził program w środy i piątki. Jednak w ostatnim tygodniu pojawił się w środę i czwartek. Co jest nie tak z piątkiem?

Jak sugeruje "Press" zmiana może mieć związek z żartami Wojciecha Manna, który ma w piątki swoją audycję bezpośrednio po "Salonie politycznym Trójki" Lisickiego. W ostatnich tygodniach Mann chętnie czytał i komentował maile słuchaczy, które wysyłane były do radia w trakcie trwania "Salonu...". 20 maja powiedział nawiązując do poprzedniej audycji:

Słuchacz napisał, że niektórzy mogą przeprowadzać wywiady sami ze sobą. Jest to możliwe, oczywiście.

Najwyraźniej decyzja zaskoczyła samego Pawła Lisickiego, bo - jak pisze "Press" - powiedział, że to zmiany związane z wakacjami i urlopami. Dodał, że zakłada iż poprowadzi w najbliższym czasie piątkowe wydanie "Salonu...". Innego zdania jest najwyraźniej Łukasz Kubiak, rzecznik prasowy Polskiego Radia, który oświadczył, że Paweł Lisicki będzie gospodarzem programu w poniedziałki i środy.

Zobacz też: Torbicka o odejściu z TVP po 30 latach