Młodzież Wszechpolska szokuje po masakrze w Orlando. Wpis usunęli, ale jest kolejny. "Nie wstydzimy się..."

1. W Orlando zginęło 50 osób - to najkrwawsza strzelanina w historii USA
2. Młodzież Wszechpolska na FB komentowała tragedię, cytując Pismo Św.
3. Wg cytatu, akty homoseksualne to "obrzydliwość". "Będą ukarani śmiercią"

 W nocy z soboty na niedzielę napastnik zastrzelił 50 osób w klubie dla gejów na Florydzie. W historii USA nie było jeszcze masakry z taką liczbą ofiar. Solidarność z ofiarami wyraziły najważniejsi przywódcy z całego świata, w tym papież Franciszek. Tymczasem Młodzież Wszechpolska inaczej podeszła do sprawy...

"Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli (Kpł 20, 13-14)". Wpis o takiej treści pojawił się na facebookowym profilu Młodzieży Wszechpolskiej tuż po tragedii. To cytat z Księgi Kapłańskiej Starego Testamentu.

- "Prawdziwi Polacy katolicy" vs prawdziwy katolicyzm. @MWszechpolska obok
miłosierdzia to wy nawet nie staliście skomentował na Twitterze dziennikarz "Gazety Wyborczej", Łukasz Woźnicki.

Post szybko zniknął, ale został zauważony przez wiele oburzonych osób. Organizacja wcale się jednak nie odżegnała od wpisu: "Drodzy lewacy, których wyjątkową frekwencję pod tym postem obserwujemy. Nie wstydzimy się żadnego cytatu z Pisma Świętego. Poprzedni post informujący o masakrze w Orlando został skasowany zupełnie omyłkowo".

"Nie wrzucaliśmy go ponownie, ponieważ kol. Robert Winnicki zamieścił krótki i dosadny komentarz opisujący tę sprawę, który postanowiliśmy udostępnić. Zrzut z ekranu z poprzednim postem śmiało posyłajcie w obieg internetu. Bynajmniej się go nie wstydzimy" - napisała Młodzież.

Co twierdzi Winnicki? Jego zdaniem tragedia to dowód na to, że "lewica zbiera żniwo polityki imigracyjnej i multi-kulti".

Pierwotny post nie umknął uwadze Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. "Nasz Ośrodek zawiadamia prokuraturę o popełnieniu przestępstwa polegającego na publicznym pochwalaniu czynu przestępczego" - napisali na swoim Facebooku.

Dowiedz się więcej:

Co się stało w nocnym klubie w Orlando?

W ataku na gejowski klub w Orlando zginęło 50 osób; 53 są ranne. To najbardziej krwawa strzelanina w historii USA. Sprawcą jest pochodzący z Afganistanu 29-letni Omar Mateen. Napastnik, po tym jak wziął zakładników, został zastrzelony przez policjantów. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty - możliwe, że Mateen miał powiązania z Państwem Islamskim. IS przyznało się do zamachu. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

Kto strzelał w klubie dla gejów w Orlando?

Mateen to obywatel amerykański pochodzenia afgańskiego. Mężczyzna urodził się w 1986 roku, mieszkał na Florydzie, w oddalonym o ok. 200 km od Orlando Port Saint Lucie. Nie był dotychczas notowany. CZYTAJ WIĘCEJ>>>

 

 

Komentarze (435)
Młodzież Wszechpolska szokuje po masakrze w Orlando. Wpis usunęli, ale jest kolejny. "Nie wstydzimy się..."
Zaloguj się
 • 7ogamihcra

  Oceniono 116 razy 88

  Największym błędem ludzkości było wymyślenie i napisanie tych wszystkich ludobójczych idiotycznych bajeczek o życiu wiecznym.

 • zabobonny.bokononista

  Oceniono 89 razy 81

  Wszystkim pracującym w Soboty dedykuję inny fragment Księgi Wyjścia (Wj 35, 2) "Sześć dni będziesz wykonywał pracę, ale dzień siódmy będzie dla was świętym szabatem odpoczynku dla Pana; ktokolwiek zaś pracowałby w tym dniu, ma być ukarany śmiercią."

 • sisi64

  Oceniono 90 razy 74

  Pisuary, faszyści z ONR-u i MW, hochsztapler, Rydzyk, zidiociałe, zajadłe mohery tak mi zohydziły kościół i katolicyzm, że od 10 lat moja noga nie przekroczyła ani razu progu kościoła!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 65 razy 53

  ISIS i Młodzież Wszechpolska to praktycznie ta sama organizacja... na całe szczęście kompletnie nie mają jaj żeby się zająć podkładaniem bomb i strzelaniem do "pedałów"

 • janko_buszewski

  Oceniono 49 razy 43

  ktoś powinien powiedzieć młodzieńcom wszechpolskim ze cytują dokładnie takie same wersety jak w koranie, że islam i chrześcijaństwo w 6/7 wieku to była praktycznie ta sama religia spisana i skodyfikowana przez Żydów, że nawet słowo koran i sura pochodzą z języka aramejskiego (czyli Jezusa) a nie z arabskiego... etc etc etc

 • hanyszameryki

  Oceniono 50 razy 38

  Mlodziez Wszechpolska to obrzydlistwo.

 • feurig59

  Oceniono 46 razy 36

  Nie ma potrzeby straszenia fundamentalistami islamskimi.
  Mamy dosyć własnych baranów z katotalibanu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX