Tomasza Zimocha zawiesili w radiu. Wymyślił więc coś innego

Znany dziennikarz zaczął robić oryginalne audycje na Facebooku.

"Nie tylko o sporcie" (tytuł wymyśliłem sam) - piątkowe audycje radiowe sprawiały mi wiele radości. Jestem zawieszony w radiu, ale nie w "przestrzeni". Zatem w nieco innej formie będę prezentował te audycje tutaj. Zatem "Nie tylko o sporcie... w piątek" - odcinek 1. – tak Tomasz Zimoch zapowiedział na Facebooku swój pierwszy materiał.

"Brakuje mi radia"

- Brakuje mi radia, brakuje mi kontaktu ze słuchaczami i ciekawymi rozmówcami. Więc pomyślałem sobie, że nie będę bezczynnie siedział – opowiada nam Tomasz Zimoch.

Komentator wziął mikrofon i pojechał do niezwykłego artysty. Rozmowę można oglądać na Facebooku Zimocha. – To dopiero początek tego, co zamierzam. Będę nagrywał i wrzucał kolejne rzeczy. Zapraszam do oglądania – zapowiada.

 Komisja zwleka z opinią

Tomasz Zimoch, po wywiadzie dla „Dziennik Gazeta Prawna”, w którym krytykował władzę, został zawieszony w obowiązkach pracowniczych w Polskim Radiu. Odsunięto go też od komentowania Euro 2016, a zarząd skierował jego sprawę do Komisji Etyki PR. Ta jednak, mimo że już rozmawiała z Zimochem dwa razy, wciąż nie wydała w jego sprawie opinii.

Więcej o: