Gdańsk stworzył "Tindera dla zwierząt ze schroniska". Aplikacja ułatwi adopcję zwierzaków

1. Gdańskie schronisko ma aplikację, pomagającą w adopcji zwierząt2. Można w niej przeglądać podopiecznych schroniska i wpłacać datki

Mały czy duży, spokojny czy aktywny, pies czy kot? Przed adopcja zwierzaka ze schroniska trzeba dobrze zastanowić się przed odpowiedzą na te pytania. Teraz może pomóc z tym aplikacja gdańskiego schroniska "Promyk".

W aplikacji na smartfony można przeglądać profile zwierząt, które znajdują się pod opieką schroniska. Można wybrać w niej swoje preferencje, zgodnie z którymi będą pokazywane zwierzęta: wielkość zwierzaka, wiek i poziom aktywności. 

Aplikacja Na4ŁapyAplikacja Na4Łapy Fot. Aplikacja Na4Łapy

Na profilach zwierząt znajdziemy opis ich charakteru i historii, zdjęcia, a także informacje o tym, czy zwierzę jest zachipowane i zaszczepione. 

Zwierzęta, które nam się spodobają, można "dodać do ulubionych". W aplikacji znajdują się dane kontaktowe. Za pomocą aplikacji da się także przesłać datki na zwierzęta. 

Aplikacja Na4ŁapyAplikacja Na4Łapy Fot. Aplikacja Na4Łapy

Jak opisuje portal antyweb.pl, dzięki współpracy schroniska, grupy Koduj dla Polski, firmy Volanto, miasto nie poniosło kosztów stworzenia aplikacji. Kod aplikacji jest dostępny publicznie i za darmo, dzięki czemu mogą z niego skorzystać inne schroniska. 

Więcej o: