Dubaj. Ekscentryczny milioner wpuścił dla żartu tygrysa do basenu z gośćmi luksusowego zoo [WIDEO]

Właściciel prywatnego zoo w Dubaju, które na specjalne zaproszenie odwiedzają światowe gwiazdy, zażartował ze swoich gości. Milioner wpuścił do basenu tygrysa. Humaid Abdulla Albuqaish opublikował nagranie z ludźmi uciekającymi przed zwierzęciem w mediach społecznościowych.

Do basenu na terenie luksusowego zoo w Dubaju wpuszczono tygrysa. Goście uciekali w popłochu przez zwierzęciem, co zarejestrowano na nagraniu opublikowanym przez właściciela zoo Humaida Abdulli Albuqaisha. Milioner pochodzący ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich już wcześniej dał się poznać jako miłośnik niebezpiecznych zabaw z dzikimi zwierzętami.

Zobacz wideo Sylwia Bomba o „Dziewczynach z Dubaju 2". „Doskonale wiem, o jakie dziewczyny chodzi

Dubaj. Właściciel zoo wpuścił tygrysa do basenu, ponieważ chciał zażartować ze swoich gości

17 września Humaid Abdulla Albuqaish opublikował na Instagramie nagranie, na którym widać uśmiechniętych gości zoo zażywających kąpieli w basenie. W pewnym momencie mężczyźni zobaczyli, że obok nich znajduje się tygrys. Milioner wpuścił tam zwierzę, ponieważ chciał zrobić swoim gościom dowcip. Filmik kończy się, gdy mężczyźni w pośpiechu wychodzą z basenu na brzeg.

 

Milioner z Dubaju założył zoo odwiedzane przez gwiazdy. Karmił też pizzą niedźwiedzia i bawił się z lwem

Humaid Abdulla Albuqaish jest właścicielem prywatnego zoo Al Buqaish. Jak informuje indiatimes.com, milioner założył je, gdy rodzina królewska Zjednoczonych Emiratów Arabskich zakazała posiadania egzotycznych zwierząt w domu.

Zoo Al Buqaish nie jest dostępne dla wszystkich. Ogród zoologiczny milionera można zwiedzać tylko po wcześniejszym umówieniu wizyty. Wśród gości zoo znajdują się rozmaici celebryci. Pojawiły się informacje, że ośrodek był odwiedzany m.in. przez amerykańskich piosenkarzy i raperów, takich jak DaBaby, Ne-Yo czy Akon. Zwierzęta znajdujące się w zoo mieli również podziwiać Fabinho i Alex Telles, brazylijscy piłkarze grający obecnie w Arabii Saudyjskiej, a także koszykarz Los Angeles Lakers - Anthony Davis.

Na instagramowym profilu Humaida Abdulli Albuqaisha można znaleźć więcej filmów z niebezpiecznymi zwierzętami. W przeszłości milioner m.in. bawił się z lwem i karmił z ręki pizzą dorosłego niedźwiedzia.

Więcej o: