Niemcy. 26-letni Polak zostawił rzeczy w hotelu i zaginął. Policja twierdzi, że może sobie zagrażać

Trwają poszukiwania 26-letniego Polaka, który pozostawił swoje rzeczy w hotelu i zaginął. Matka twierdzi, że ostatnim razem widziała się z mężczyzną około miesiąc temu. Policja z Ricklingen (Niemcy) opublikowała wizerunek zaginionego wraz ze szczegółami sprawy.

Policja z Ricklingen (Niemcy) poszukuje 26-latka, który zniknął około trzy tygodnie temu. Jego matka zgłosiła zaginięcie dopiero 3 września. Funkcjonariusze opublikowali wizerunek Polaka i szczegóły sprawy.

Zobacz wideo Zamknęli w bagażniku, wywieźli do lasu i pobili

Niemcy. Zaginął 26-letni Polak, który może stwarzać zagrożenie dla samego siebie

Matka zaginionego Polaka, Krystiana Wiesława K., podczas zgłaszania zniknięcia syna twierdziła, że dotąd utrzymywała luźny kontakt z 26-latkiem. Ostatnim razem kobieta widziała go w lipcu tego roku. Policja ustaliła, że około trzy tygodnie temu Polak przebywał w hotelu znajdującym się przy ulicy An der Feldmark w Bornum. Mężczyzna opuścił miejsce i nie wrócił tam, pozostawiając swoje rzeczy osobiste i dokumenty.

Według dotychczasowych ustaleń śledczych, 26-latek może stwarzać zagrożenie dla samego siebie. W efekcie zaangażowano w poszukiwania mieszkańców i osoby, które mogłyby posiadać informacje o miejscu pobytu Polaka, w celu jego jak najszybszego odnalezienia.

Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach Polaka. Gdzie kierować informacje dotyczące zaginięcia?

Policja poinformowała, że przedstawienie rysopisu zaginionego nie jest możliwe, ale mundurowi dysponują zdjęciami i opisem wyglądu mężczyzny sprzed jego zniknięcia. Polak był bardzo wychudzony i posiadał krótkie włosy o odcieniu ciemnego blondu. Funkcjonariusze nie posiadają informacji o ubiorze, który mógł mieć na sobie. 

"Informacje na temat miejsca pobytu zaginionej osoby można zgłosić na komisariacie policji w Hanover-Ricklingen pod numerem 0511 109-3015 lub na dowolnym innym komisariacie. Pytania można kierować na adres Komendy Głównej Policji w Hanowerze do Michaela Bertrama. Telefon: 0151 1087-1042 (zapytania do 19:15). E-mail: pressestelle@pd-h.polizei.niedersachsen.de" - napisała policja w komunikacie.

 

Więcej o: