Wielka Brytania. 26-letnia Gabriela Kosiłko wyszła do pracy i zaginęła. Jest apel policji

Policja w Leicester poszukuje 26-letniej Polki. Gabriela Kosiłko ostatni raz była widziana w nocy 31 sierpnia. Dzień później odnaleziono jej porzucony samochód.
Zobacz wideo Czy Waldemar Pawlak stanie przed komisją "Lex Tusk"?

Jak podaje policja w Leicester, zaginięcie 26-letniej Gabrieli Kosiłko zgłoszono w piątek 1 września. Kobieta nie wróciła do domu po wieczornej zmianie z pracy. Z ustaleń policji wynika, że po raz ostatni była widziana 31 sierpnia o godzinie 23.30 w sklepie przy Fosse Road North.

Wielka Brytania. Zaginęła 26-letnia Gabriela Kosiłko. Jest apel policji

1 września w okolicach Ratby Lane w Leicester znaleziono jej czerwone audi a1. "W ramach trwającego dochodzenia prowadzone są poszukiwania na obszarze Newton Linford i w okolicach Groby Pool" - czytamy w komunikacie. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy mogli ją widzieć w dniu zaginięcia. 

Kobieta ma około 170 cm wzrostów, jest średniej budowy ciała. Ma jasnobrązowe/rude włosy. Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu 26-latki proszone są o kontakt z policją (w tym celu należy zadzwonić na numer alarmowy 101 i powołać się na sprawę o numerze 484 lub przekazać informację za pośrednictwem strony mipp.police.uk).

Więcej o: