Czechy. Przechodzień znalazł ciało w kontenerze na ubrania. Straż wyciągnęła zaklinowane zwłoki

W Czechach strażacy wyciągnęli z kontenera na ubrania ciało 42-letniego mężczyzny po tym, jak zwłoki zostały znalezione przez przypadkowego przechodnia. Policja poinformowała, że funkcjonariusze badają tę sprawę. Przekazano też, na jaki temat policjanci "nie chcą spekulować" na obecnym etapie śledztwa.

W małej miejscowości niedaleko Pardubic dokonano makabrycznego odkrycia. Przechodzień dostrzegł ciało w znajdującym się tam pojemniku na używaną odzież. Zwłoki, które zaklinowały się w kontenerze, zostały wyciągnięte przez strażaków. Przedstawiciele straży pożarnej oraz policji poinformowali o szczegółach tej sprawy. Przekazano też, jakie działania są obecnie podejmowane przez śledczych.

Zobacz wideo Czeska policja schwytała złodziei samochodowych. Przywozili pojazdy m.in. do Polski

Czechy. Straż pożarna wyciągnęła ciało 42-latka z kontenera na ubrania. Śledczy zlecili sekcję zwłok

Ciało znaleziono w miejscowości Prelouc w kraju pardubickim, co na swoim twitterowym profilu opisali czescy strażacy. "W miejscowości Prelouc rankiem 30 sierpnia w kontenerze na ubrania znaleziono zaklinowane zwłoki. Po przybyciu na miejsce służb ratowniczych stwierdzono, że mężczyzna nie daje oznak życia, a lekarz stwierdził zgon. Sprawę prowadzi obecnie policja" - przekazała straż pożarna.

Jak możemy przeczytać na portalu novinky.cz, śledczy ustalili, że zmarły to 42-letni mężczyzna. Policja poinformowała, że funkcjonariusze zlecili wykonanie sekcji zwłok, aby poznać szczegółowe okoliczności śmierci 42-latka.

Policja bada sprawę zwłok znalezionych w pojemniku na ubrania. "Nie chcemy spekulować"

Dita Holeckova, rzeczniczka lokalnej policji, potwierdziła, że zwłoki zostały znalezione przez przypadkowego przechodnia w środę 30 sierpnia przed godziną 6 rano.

Rzeczniczka dodała, że policja prowadzi obecnie czynności, które mają wyjaśnić, jak doszło do śmierci mężczyzny. Holeckova powiedziała też, że funkcjonariusze "nie chcą spekulować", czy 42-latek był osobą bezdomną.

Więcej o: