Tajemnicza śmierć 37-letniej Mołdawianki na wyspie Sifnos w Grecji. Poszukiwania trwały pięć dni

Na greckiej wyspie Sifnos znaleziono zwłoki 37-leniej obywatelki Mołdawii. Kobieta zaginęła 30 czerwca, kilka dni po przyjeździe z Aten. Jeszcze nie ustalono, co przyczyniło się do śmierci 37-latki.

Obywatelka Mołdawii była poszukiwana od 30 czerwca br. na terenie greckiej wyspy Sifnos należącej do archipelagu Cyklad, leżącej między wyspami Serifos i Melos. 3 lipca lokalne służby odnalazły ciało kobiety. Obecnie trwa ustalanie okoliczności tragedii.

Zobacz wideo Codzienna "praca" oszustów wygląda jak praca w biurze?

Grecja. Odnaleziono ciało zaginionej 37-letniej obywatelki Mołdawii

3 lipca w godzinach porannych znaleziono ciało obywatelki Mołdawii na terenie trudno dostępnego zbocza w rejonie Kato Petali na Sifnos - przekazał grecki portal pentapostagma.gr. Najprawdopodobniej do śmierci kobiety doszło cztery dni wcześniej. Poszukiwania kobiety trwały od 30 czerwca.

Nie ustalono jeszcze przyczyn śmierci 37-latki. Według wstępnych informacji, do śmierci Mołdawianki doszło w wyniku nieszczęśliwego wypadku - czytamy na stronie portalu inewsgr.com. Sekcja zwłok kobiety zostanie przeprowadzona przez instytut kryminalistyczny w Pireusie - poinformował portal protothema.gr.

Grecja. 37-letnia obywatelka Mołdawii miała rozpocząć pracę na greckiej wyspie Sifnos

25 czerwca 37-latka przyjechała na grecką wyspę z Aten, gdzie mieszkała od dłuższego czasu. Po przyjeździe do Sifnos mieszkała w domu 72-letniego znajomego. W najbliższych dniach planowała rozpocząć pracę sezonową na Cykladach.

Jak informują greckie media, dwa dni po przyjeździe kobieta skarżyła się na problemy zdrowotne - bół brzucha i zmęczenia. Nie udała się jednak do szpitala. Według nieoficjalnych informacji, przekazanych przed greckie media, kobieta miała się udać na wycieczkę i stracić przytomność.

Więcej o: