Albania. Polka wypadła z okna w hotelu. Kobieta nie przeżyła

Przebywająca na wakacjach w Albanii Polka wypadła z okna na szóstym piętrze hotelu. Kobieta nie przeżyła. Okoliczności zdarzenia bada policja.

Do zdarzenia doszło w piątek w hotelu Royal G w Durres, mieście położonym w zachodniej Albanii, nad Morzem Adriatyckim. Informację o śmierci 55-letniej Polki potwierdziła albańska policja. "We wczesnych godzinach rannych (...) obywatelka Polski przypadkowo spadła z szóstego piętra hotelu, w którym przebywała na wakacjach" - podkreśliła w komunikacie. Kobiety nie dało się uratować.

Zobacz wideo Zalane wioski w Ukrainie po przerwaniu zapory

Albania. Nie żyje Polka, która wypadła w okna

Wirtualna Polska zaznacza, że 55-latka przebywała w Durres razem z mężem. Mieli tam spędzić tydzień. Do Albanii przylecieli dzień przed wypadkiem.

Mąż kobiety i pracownicy hotelu zostali już przesłuchani. Według wstępnych informacji w momencie zdarzenia Polka mogła być pod wpływem alkoholu. Mąż miał zeznać, że oboje tego wieczoru byli nietrzeźwi. Miał stwierdzić, że wskutek tego 55-latka mogła stracić równowagę i wypaść z okna.

"Grupa śledcza kontynuuje prace nad pełnym wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia" - przekazała w komunikacie policja.

 

***

Więcej o: