Boris Johnson zostanie ojcem po raz ósmy. "Nie możemy się doczekać"

Były premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson zostanie ojcem po raz ósmy. Jego żona Carrie ogłosiła w mediach społecznościowych, że jest w ciąży. Będzie to trzecie wspólne dziecko Borisa i Carrie.

Boris Johnson, były premier Wielkiej Brytanii, i jego żona Carrie będą mieli trzecie dziecko. Nowiną na Instagramie podzieliła się żona polityka. Para ma już razem dwójkę starszych dzieci: syn Wilfred Lawrie Nicholas Johnson urodził się 29 kwietnia 2020 roku, a córka Romy Iris Charlotte Johnson przyszła na świat 9 grudnia 2021 roku. 

Zobacz wideo Kwaśniewski o Johnsonie: uważam, że jest skażony

Boris Johnson znów zostanie ojcem. "Nie możemy się doczekać"

"Nowy członek ekipy będzie z nami w ciągu kilku tygodni. Przez większość ostatnich ośmiu miesięcy czułam się wyczerpana, ale nie możemy doczekać się spotkania z tym maleństwem. Wilf jest bardzo podekscytowany, że znów będzie starszym bratem, ciągle o tym mówi. Nie wiem, czy Romy wie, co się dzieje... Ale już niedługo będzie wiedziała!" - napisała Carrie Johnson na Instagramie. Kobieta nie ujawniła płci nowego członka rodziny

 

Boris Johnson i Carrie Symonds nawiązali relację jeszcze w trakcie jego drugiego małżeństwa - z Mariną Wheeler. W lipcu 2019, kiedy Johnson został premierem, razem z Symonds wprowadzili się do mieszkania na Downing Street. Carrie została tym samym pierwszą niezamężną partnerką premiera, która tam zamieszkała. Ślub wzięli podczas sekrtnej ceremonii w katedrze Westminster 29 maja 2021 roku. 

To ósme dziecko Johnsona. Piątkę dzieci ma z poprzednich związków 

Symonds to trzecia żona Borisa Johnsona. W młodości wziął ślub z Allegrą Mostyn-Owen - nie mieli razem dzieci. Drugą żoną była Marina Wheeler - ich małżeństwo trwało ponad ćwierć wieku, mają razem czworo potomków. Johnson ma też jedno nieślubne dziecko z Helen Macintyre, z którą miał romans. 

Więcej o: