Polka podaje się za zaginioną Madeleine McCann. Są wyniki badań DNA

Są wyniki badań DNA Polki, która twierdziła, że może być zaginioną przed laty Madeleine McCann. Wcześniej jej rodzice określili, że twierdzenia ich córki są "kłamstwami i manipulacjami". Badania DNA rozwiały wszelkie wątpliwości.

Sensacyjnie brzmiały rewelacje 21-letniej Julii, którą stwierdziła, że może być zaginioną przed laty Madeleine McCann, i to pomimo tego, że jej rodzice od początku mówili, że to "kłamstwa i manipulacje". Teraz ostatecznie taką możliwość wykluczyły badania DNA, którym poddała się Polka. Jak się okazało, nie ma takiej możliwości, by 21-latka była zaginioną przed laty Brytyjką, ponieważ testy DNA wykazały jednoznacznie, że przodkowie Julii Faustyny pochodzą z Polski oraz mają litewskie i rumuńskie korzenie.

Ona jest absolutnie w 100 procentach z Polski

- powiedziała dr Fia Johansson w rozmowie z "Daily Mail". Prywatna detektywka, a zarazem "perskie medium" jak sama o sobie mówi, pomogła Julii w przeprowadzce z Polski do Stanów Zjednoczonych po tym, jak grożono jej śmiercią.

Zobacz wideo Zemke: My nie mamy szansy, żeby Polak stanął na czele NATO

Polka podaje się za zaginioną Madeleine McCann. Są wyniki badań DNA

21-latka nie przedstawiła żadnych dowodów na poparcie swoich twierdzeń, że może być zaginioną Madeleine. Julia zapewniała, że nie pamięta dużej części swojego dzieciństwa i nie jest pewna swojego wieku, ponieważ nie widziała swojego aktu urodzenia. Temu zdecydowanie zaprzeczyli rodzice 21-latki.

Przypomnijmy, że o Julii z Wrocławia zrobiło się głośno po tym, jak w połowie lutego dziewczyna zaczęła publikować na Instagramie wpisy, nagrania i zdjęcia, które miały rzekomo dowodzić tego, że to ona może być zaginioną Madeleine McCann. Kobieta chciała skontaktować się z rodzicami Madeleine, aby przeprowadzić testy DNA.

Sprawa Madeleine McCann. Zaginęła podczas wakacji w Portugalii

Madeleine McCann zaginęła w maju 2007 roku, kiedy wraz z rodzicami i rodzeństwem przebywała na wakacjach w Portugalii. Czteroletnia dziewczynka zniknęła z pokoju hotelowego, podczas gdy jej rodzice byli na kolacji w restauracji znajdującej się kilka metrów dalej.

Głównym podejrzanym w sprawie uprowadzenia i zabójstwa dziewczynki jest niemiecki pedofil Christian B., który w latach 1995-2007 regularnie jeździł do Algarve, w tym do kurortu, w którym zaginęła Madeleine. Mężczyzna już wcześniej skazywany był za przestępstwa na tle seksualnym. Miał dorywczo pracować w gastronomii i włamywać się do pokoi hotelowych gości

Porannej Rozmowy i Zielonego Poranka możecie słuchać też w wersji audio w dużych serwisach streamingowych, np. tu:

Więcej o: