Brazylia. Grabarz uratował kobietę pochowaną żywcem. Nie pamiętała, jak się tam znalazła

36-letnia kobieta została pochowana żywcem na cmentarzu w jednym z brazylijskich miast. Policjanci dostali w tej sprawie zgłoszenie od miejscowego grabarza, który dostrzegł ślady krwi przy mogile. Śledczy podejrzewają, że kobieta padła ofiarą członków organizacji przestępczej, z którą 36-latka miała być powiązana.

Grabarz przebywający na cmentarzu w miejscowości Visconde do Rio Branco w stanie Minas Gerais we wschodniej Brazylii dostrzegł ślady krwi przy mogile, która została przykryta świeżym betonem, o czym zawiadomił policjantów. Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce zorientowali się, że na terenie cmentarza pochowano żywcem 36-letnią kobietę. Policjanci sądzą, że zdarzenie jest konsekwencją gangsterskich porachunków. 

Zobacz wideo Członek nieuchwytnego plemienia nagrany w Brazylii

Brazylia. 36-latka pochowana żywcem na cmentarzu. Miała przechowywać broń i narkotyki

Kobieta, którą zdołano wydostać z mogiły, nie odniosła poważniejszych obrażeń, jak możemy przeczytać na portalu antena3.com. 36-latka opowiedziała śledczym swoją wersję zdarzeń. Zgodnie z przedstawioną przez nią relacją kobieta przebywała w domu razem ze swoim mężem, gdy nagle małżonkowie zostali zaatakowani przez dwie zakapturzone osoby. Mężczyzna zdołał uciec napastnikom. Kobieta natomiast miała otrzymać cios w głowę i stracić przytomność. Dalszego przebiegu zdarzeń 36-latka nie potrafiła sobie przypomnieć.

36-latka przyznała, że zgubiła przesyłkę zawierającą broń i narkotyki, którą przechowywała dla osób należących do organizacji przestępczej. Śledczy podejrzewają, że właśnie to mogło stanowić przyczynę uwięzienia kobiety w grobie.

Mąż zakopał ją żywcem Mąż zakopał ją żywcem. Popularny gadżet uratował jej życie

Brazylia. Wytypowano osoby, które mogły uwięzić w grobie 36-letnią kobietę

Po uwolnieniu 36-latki żandarmeria oraz policja wojskowa rozpoczęły poszukiwania potencjalnych sprawców napadu i porwania. Funkcjonariusze przypuszczają, że kobieta mogła zostać zakopana żywcem przez dwóch sprawców w wieku 20 i 22 lat.

Rodzina wykopała zwłoki krewnej, bo byli przekonani, że pochowano ją żywcem Wykopali zwłoki krewnej 10 dni po pogrzebie

Choć nie zdołano jak na razie zlokalizować miejsca pobytu gangsterów, których podejrzewa się o uwięzienie kobiety, policja uważa, że prawdopodobnie ukrywają się oni na terenie stanu Minas Gerais. 

Więcej o: