Aktor David Jason po 52 latach poznał swoją córkę i wnuka. Ich ścieżki przecinały się kilka razy

Ich ścieżki przecinały się wielokrotnie, zanim badania potwierdziły fakt pokrewieństwa. Brytyjski aktor David Jason po 52 latach dowiedział się, że ma córkę i wnuka. Ponownie zjednoczona rodzina stara się nadrobić stracony czas.

David Jason dokonał szokującego odkrycia, że jest ojcem 52-letniej Abi Harris. Gwiazda serialu "Tylko głupcy i konie" nadrabia stracony czas wraz z powiększoną rodziną. - Powiedzieć, że to było zaskoczenie, gdy dowiedziałem się, że mam córkę sprzed lat, to mało powiedziane - oznajmił David Jason w rozmowie z "Mirror". 

Zobacz wideo Bruce Willis zaskoczony przez rodzinę! Aktor świętował 68. urodziny

Wielka Brytania. David Jason po 52 latach odkrył, że ma córkę i wnuka

Aktor był zachwycony wiadomością o odnalezieniu córki, o której istnieniu nie miał dotąd pojęcia. Żona brytyjskiego aktora Lady Gill White i 22-letnia córka Sophie powitały Abi z otwartymi ramionami. Rodzina spędza wspólnie czas kiedy tylko jest w stanie. Spędzili część świąt Bożego Narodzenia w domu aktora w Ellesborough, gdzie grali w planszówki. 10-letni wnuk gwiazdy Charlie otrzymał zestaw elektroniczny Johna Lewisa. W wolnym czasie chłopiec pomaga dziadkowi w zbieraniu jajek i w warsztacie naprawiając razem z nim przedmioty. Aktor wprowadza chłopca w świat modeli rakiet, które odpala w pogodne dni. 

Tom Sizemore nie żyje. Amerykański aktor miał 61 lat Nie żyje Tom Sizemore. Aktor z "Szeregowca Ryana" zmarł w wieku 61 lat

Przeczytaj więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl. 

- To, co mogą zrobić, to jak najlepiej wykorzystać swoje relacje oraz iść do przodu. I to jest ekscytujące - powiedział dziennikowi "Mirror" przyjaciel rodziny.

Widywali się wielokrotnie, zanim dowiedzieli się o pokrewieństwie

Związek Davida Jasona i matki Abi rozpoczął się na początku 1970 roku, kiedy aktor miał 30 lat. Para wystąpiła w Under Milk Wood Dylana Thomasa w londyńskim teatrze May Fair. Pozostawali w kontakcie, ponieważ posiadali wspólnych znajomych. Abi urodziła się w październiku tego samego roku i poszła w zawodowe ślady rodziców. Środowisko aktorskie spowodowało, że Abi i David widywali się czasami podczas przyjęć, jednakże obydwoje byli nieświadomi spokrewnienia.

Beau, Ashley i Hunter Biden - dzieci prezydenta USA Joe Bidena Tragiczna historia rodziny Joe Bidena. Stracił żonę i dzieci

Decydującym elementem okazał się nos aktora, który wydawał się Abi podobny do jej. Sytuacja ta dręczyła kobietę wiele lat, aż zdecydowała się napisać do Davida list z prośbą o test na ojcostwo. Mężczyzna zgodził się, po czym przypuszczenia Abi, że jest jej tatą, okazały się trafne. Kobieta twierdzi, że odkrywa swoją tożsamość razem z poznawaniem Davida. Z kolei aktor ze smutkiem przyznaje, że przytłacza go fakt straconych lat, kiedy byli rozdzieleni.

Więcej o: