USA. Prezenterka straciła przytomność na wizji, doznała urazu głowy. "Tym razem to nie moje serce"

Amerykańska prezenterka pogody straciła przytomność podczas programu na żywo. Kobieta wyszła już ze szpitala i podziękowała za wsparcie. Co ciekawe, to nie pierwszy tego typu incydent, który przytrafił jej się w karierze. Przed laty, także podczas transmisji na żywo, dziennikarka zwymiotowała.

Do zdarzenia doszło 18 marca, podczas porannego programu na żywo, transmitowanego przez KCAL News dla CBS Los Angeles. Kiedy o godzinie 7 rano prezenterki pasma informacyjnego zapowiedziały prognozę pogody, na ekranie pojawiła się  Alissa Carlson. Kobieta momentalnie zaczęła tracić przytomność.

Zobacz wideo Jakie są objawy udaru, jak go rozpoznać i pomóc?

USA. Prezenterka straciła przytomność podczas programu na żywo

Prezenterki zapowiedziały już wejście Carlson, a pogodynka pojawiła się na ekranie w drugim oknie. Nie zdążyła jednak nic powiedzieć - zaczęła się chwiać i powoli osunęła się na ziemię. Prowadzące pasmo informacyjne szybko zareagowały i zapowiedziały przerwę w programie.

 

Po kilku godzinach KCAL News udostępniło wpis, w którym podziękowało za "myśli i modlitwy" w imieniu Carlson. "Alissa odpoczywa i dochodzi do siebie. Mówi, że wszystko będzie dobrze" - napisano. Później głos zabrała także sama dziennikarka.

Więcej aktualnych wiadomości ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Julie Chin doznała udaru podczas prowadzenia programu na żywo USA. Prezenterka NBC Julie Chin doznała udaru na wizji. "Przyszło znikąd"

Amerykańska dziennikarka zemdlała na wizji. W przeszłości przytrafił jej się podobny incydent

Carlson za pośrednictwem mediów społecznościowych także wyraziła wdzięczność za wsparcie. "Dziękuję za wszystkie życzenia, powoli dochodzę do siebie po urazie głowy. Wyszłam ze szpitala i mam się dobrze. Dużo snu, a nawet trochę pizzy" - napisała w relacji na Instagramie, dziękując przy tym KCAL News.

"Całe szczęście tym razem to nie moje serce" - dodała prezenterka, odwołując się do incydentu z 2014 roku. Carlson pracowała wówczas w KGET. Podczas jednej z transmisji zwymiotowała. Jak przytacza today.com, początkowo myślała, że to grypa, po wizycie u lekarza okazało się jednak, że cierpi na chorobę serca - ma nieszczelną zastawkę. Prezenterka poddała się później terapii z wykorzystaniem komórek macierzystych, pobranych od jej córki. 

Były kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ron Paul dostał udaru mózgu podczas wywiadu na żywo. USA. Były kandydat na prezydenta dostał udaru podczas programu na żywo

Więcej o: