USA. Zaraził się chorobą weneryczną na siłowni. "Ktoś musiał trenować bez majtek"

Influencer Jayden, po jednym z treningów na siłowni, skarżył się na swędzenie oka. Wizyta u lekarza uświadomiła mężczyźnie, że nabawił się on choroby wenerycznej. Za prawdopodobną przyczynę zakażenia uznano użycie ręcznika, na którym znalazły się bakterie.

Jayden to influencer, który publikuje w mediach społecznościowych filmy związane z ćwiczeniami fitness. Jeden z nich opowiada osobliwą historię, która jest "żenująca i zabawna", cytując autora nagrania. Z materiału udostępnionego na TikToku wynika, że po jednym z treningów Jayden odczuwał dyskomfort. Nie chodziło jednak o ból mięśni czy zmęczenie, ale swędzące oko. Po czasie okazało się, że przyczyną tej dolegliwości była choroba weneryczna, której nabawił się influencer.

Zobacz wideo Wracamy na siłownię, czyli jak zaplanować treningi i dobrze się do nich przygotować?

Influencer nabawił się choroby wenerycznej na siłowni. "Wygląda jakbyś świntuszył"

Jayden udał się ze swoim problemem do lekarza. Ten poinformował mężczyznę, że zaraził się chorobą weneryczną, a swędzenie oka jest jej objawem. Bakterie z rodzaju chlamydia doprowadziły do rozwinięcia się w oku mężczyzny jaglicy.

Trening, fitness, ćwiczenia fizyczne Weekendowa porcja ćwiczeń może wystarczyć, aby zachować formę

- Wygląda to tak, jakbyś świntuszył - przyznał lekarz. Jednak Jayden zapewnił go, że od kilku miesięcy nie uprawiał seksu.

Brudny ręcznik przyczyną choroby wenerycznej. "Ktoś musiał trenować bez majtek"

W obliczu faktów lekarz zasugerował, że przyczyna zakażenia mogła być inna od tej najbardziej oczywistej. Stwierdził, że ktoś mógł ćwiczyć na siłowni bez bielizny. Jayden prawdopodobnie położył swój ręcznik w miejscu, w którym przebywała zarażona osoba, a potem go użył.

Towarzyskie pogawędki, flirtowanie, oglądanie telewizji - sprawdź, co w rzeczywistości robimy w klubach fitness zamiast treningu. Co naprawdę robimy w klubach fitness?

- Ktoś musiał trenować bez majtek i spocił się na siedzeniu. Ja położyłem tam ręcznik, a potem wytarłem nim twarz.

Jayden wyciągnął z całej historii cenną lekcję: idąc na siłownię należy zaopatrzyć się w dwa ręczniki - jeden używany podczas treningu, drugi do wycierania ciała.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Więcej o: