Putin opowiedział żart o Niemcach i karaluchach. Komentujący patrzą na jego twarz. "Wygląda na chorego"

Władimir Putin podczas jednego z wystąpień mówił o swojej przyjaźni z Niemcami. By opisać wzajemne relacje, posłużył się przykładem karaluchów. Komentujący jednak bardziej zainteresowali byli jego twarzą i stanem zdrowia.

Władimir Putin przemawiał na kongresie Rosyjskiego Związku Przemysłowców i Przedsiębiorców. Podczas wystąpienia przyznał, że w Niemczech wielu przyjaciół, z którymi utrzymuje kontakt. Jak dodał, wszystkich przyjaciół zachował i nikt się od niego nie odwrócił - cytuje rosyjskiego prezydenta Kommersant.

Zobacz wideo Putin nie wycofuje się z narracji o specjalnej operacji wojskowej. "Krok po kroku będziemy kontynuować realizację naszych celów"

Władimir Putin żartuje sobie z Niemców

Putin przyznał, że ciągle żartuje ze swoimi znajomymi z Niemiec.

U nas karaluchy nazywane są prusakami, a w Niemczech mówi się na nie - rusaki. Sąsiedzi mogą z siebie nawzajem żartować

- powiedział prezydent Rosji. Po czym dodał: - Ale znamy ten żart: to, co dobre dla Rosjan, dla Niemców jest zabójcze. 

Więcej informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl 

*Matka opowiada historię rozstrzelanego syna. "Sasza jakby wyczuł, co go czeka"

Putin wygląda na schorowanego zdaniem komentujących

Nagranie z żartami Putina wstawił Anton Heraszczenko, doradca ministra spraw wewnętrznych Ukrainy. Komentujący często wskazywali na twarz Putina. Jedna z osób zwróciła szczególną uwagę na prawą stronę twarzy prezydenta Rosji i wyraźnie opadnięty kącik ust. Kilku innych użytkowników stwierdziło, że Władimir Putin wygląda na chorego. 

Na nagraniach zamieszczonych na stronie Kremla choćby dzień wcześniej, Putin wydaje się mieć mniej opadnięte z prawej strony usta. 

Władimir PutinWładimir Putin kremlin.ru

O problemach zdrowotnych prezydenta Rosji mówi się od wielu lat. Autor telegramowego kanału Generał SWR, który twierdzi, że ma na Kremlu niezawodne źródła informacji, w najnowszym wpisie przekazuje, że Władimir Putin 5 marca rozpoczął nową, inwazyjną terapię onkologiczną.

Władimir Putin, zdjęcie ilustracyjnePutin opowiada żart od przyjaciela z Niemiec. "Dlaczego jest tak zimno?"

Niezależne rosyjskie media od tygodni informują, że ma on chorować na nowotwór i chorobę Parkinsona. "Początek wiosny będzie trudnym okresem dla Putina" - podkreśla autor telegramowego kanału. 

Więcej o: