Pijani Rosjanie wdali się w bójkę na pokładzie samolotu do Dubaju. Deportowano ich do Rosji [WIDEO]

Na pokładzie samolotu lecącego z Jekaterynburga w Rosji do Dubaju w ZEA doszło do awantury. Pijani pasażerowie wszczęli bójkę i wykrzykiwali wulgaryzmy. Dziennikarze informują, że co najmniej dwóch uczestników zajścia nie wpuszczono na teren Zjednoczonych Emiratów Arabskich - zostali odesłani do Rosji.

Jak informuje portal e1.ru, 13 marca doszło do awantury na pokładzie samolotu linii Flydubai lecącego z Jekaterynburga do Dubaju. Trzech mężczyzn wdało się w bójkę. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez jedną z osób znajdujących się w kabinie.

Zobacz wideo Na wakacje samochodem czy też samolotem - co się bardziej opłaca? Pytamy eksperta

Lot z Rosji do Dubaju. Pijani mężczyźni awanturowali się na pokładzie samolotu

Pijani pasażerowie wykrzykiwali wulgaryzmy i bili się ze sobą. Postawili na nogi niemal pół samolotu. Na nagraniu widać, że jeden z awanturników zaatakował także pasażera, siedzącego w pobliżu uczestników bójki. Gdy inny mężczyzna próbował odciągnąć agresora, został przez niego uderzony w głowę.

Trzej mężczyźni uczestniczący w awanturze nie zważali na płacz dzieci ani prośby pozostałych pasażerów o uspokojenie się.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Stany Zjednoczone wysłały do Europy 'samolot zagłady'Amerykańskie dowództwo: "Samolot dnia zagłady" wylądował w bazie na Islandii

Media: Uczestników awantury na pokładzie samolotu Flydubai odesłano do Rosji

Przedstawiciele linii lotniczych Flydubai potwierdzili dziennikarzom e1.ru informację o awanturze. - Jesteśmy świadomi naruszenia dyscypliny przez pasażerów na pokładzie samolotu FZ 938, który 13 marca leciał z międzynarodowego lotniska w Jekaterynburgu do międzynarodowego lotniska w Dubaju. Bezpieczeństwo pasażerów i załogi jest naszym najwyższym priorytetem, a incydent ten potraktowaliśmy bardzo poważnie - przekazało Flydubai.

Jak dotychczas nie ogłoszono oficjalnie, jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec osób biorących udział w bójce. Portal mirror.co.uk przekazał jednak, że co najmniej dwóm mężczyznom odmówiono wjazdu na terytorium Zjednoczonych Emiratów Arabskich i odesłano ich do Rosji.

Pilot linii lotniczych pokazał pasażerom zorzę polarnąPilot linii easyJet zboczył z trasy, by pokazać zorzę. "Czas stanął w miejscu"

Więcej o: