Chicago. 21-latka w ciąży próbowała okraść dilerów. Jej chłopak wyrzucił ją z auta na skrzyżowaniu

Kobieta w ciąży wraz ze swoim chłopakiem chcieli okraść dilerów narkotyków. W trakcie zajścia wywiązała się strzelanina. Genesis Escobar wraz z dzieckiem nie przeżyli. Jej chłopak miał zabrać część gotówki i uciec.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w dzielnicy Belmont Cragin w Chicago. Kobieta wraz ze swoim chłopakiem zaplanowała napad. Ofiarami okazali się być dilerzy. W wyniku wymiany ognia ciężarna zmarła. Ratownikom nie udało się uratować także jej dziecka.

Zobacz wideo Ograniczenie dostępu do broni przynosi skutek

Ciężarna próbowała okraść dilerów w Chicago. Została postrzelona

Genesis Escobar wsiadła do samochodu zaparkowanego w dzielnicy Belmont Cragin około godziny 13:00 w celu obrabowania przebywających w środku handlarzy narkotyków. Według policji w Chicago i biura lekarza sądowego hrabstwa Cook, w trakcie wymiany ognia Escobar została wielokrotnie postrzelona. Ranną kobietę wyrzucono z auta na skrzyżowaniu. Jej chłopak miał w tym czasie uciec wraz z częścią pieniędzy.

Całe zdarzenie wraz ze strzelaniną zarejestrowała prywatna kamera bezpieczeństwa z pobliskiego budynku. Kobieta została przewieziona do Illinois Masonic Medical Center, gdzie uznano ją za zmarłą. Córki 21-latki również nie udało się uratować - podaje Chicago Sun-Times.

Strzelanina w Hamburgu Hamburg. Strzelanina w świątyni Świadków Jehowy. Zginęło wiele osób

21-latka już wcześniej miała problemy z prawem

W chwili śmierci posiadała wyrok w zawieszeniu za pobicie i została oskarżona o przestępstwo posiadania skradzionego pojazdu silnikowego. Z akt sądowych wynika, że inne zarzuty kradzieży detalicznej i posiadania narkotyków zostały wycofane. Policja nadal prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci 21-leniej Escobar. W sprawie nie dokonano na razie żadnych aresztowań.

Strzelanina w USA na Uniwersytecie Michigan Strzelanina w USA. Nie żyją co najmniej trzy osoby

Więcej o: