Niemcy. Dostała mandat i nietypowe zdjęcie z fotoradaru. Internauci: Demon szepcze jej do ucha [WIDEO]

Mieszkanka miasta Manheim w Niemczech przekroczyła prędkość i została złapana przez fotoradar. Historia nie byłaby niezwykła, gdyby nie nietypowe zdjęcie, które otrzymała. Internauci nie kryją rozbawienia. "Panie władzo, to demon zmusił mnie do przekroczenia prędkości, przysięgam" - komentują.

Hannah to młoda mieszkanka Manheim (Niemcy), która bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, m.in. na TikToku. Głównym bohaterem publikowanych filmików jest jej pies - rottweiler o imieniu Buddy. Nie inaczej było tym razem. 

Katastrofa dwóch samolotów niedaleko RzymuWłochy. W pobliżu Rzymu zderzyły się dwa samoloty. Nie żyją piloci

Niemcy. Dostała zdjęcie z fotoradaru. Uchwyciło nie tylko kierowczynię

Hannah podczas jednej z podróży samochodem ze swoim pupilem przekroczyła prędkość, co zostało uwiecznione na fotoradarze. Kobieta otrzymała mandat razem z dołączonym zdjęciem. Na fotografii - jak się okazało - złapano też psa, który z tylnego siedzenia przecisnął głowę na przedni fotel i przyglądał się temu, co działo się na drodze. 

Więcej informacji z kraju i ze świata znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Internauci zachwyceni zdjęciem rottweilera. "Najlepsze, co dziś zobaczyłam"

Choć konto młodej kobiety do tej pory nie cieszyło się wielką popularnością, nagranie z psem uwiecznionym na zdjęciu z fotoradaru zostało obejrzane już ponad dwa miliony razy, polubiło je natomiast ponad pół miliona osób. Pod filmem roi się od komentarzy rozbawionych internautów:

Świetne!
Też chcę takie zdjęcie!
Najlepsze, co dziś zobaczyłam
Demon szepcze jej do ucha: jedź szybciej
 Panie władzo, to demon zmusił mnie do przekroczenia prędkości, przysięgam!

- czytamy w komentarzach. 

Zobacz wideo Świebodzin. Pościg policji za pijanym kierowcą

Przypomnijmy, przekraczanie dozwolonej prędkości, to zachowanie nieodpowiedzialne i wiąże się nie tylko z możliwością ukarania przez policję. Jest to świadome narażanie innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Policja regularnie przypomina o stosowaniu się do przepisów ruchu drogowego, odpowiedzialność oraz rozsądek. 

Bus, który wjechał w radiowózŚwiebodzin. Pijany 19-latek miał staranować policyjny radiowóz

Więcej o: