Włochy. Dwa Ferrari rozbiły się jednocześnie o ogrodzenie domu. Kierowali nimi turyści [WIDEO]

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w sobotę około południa w miejscowości Osimo (Ancona, Włochy). Nagranie podwójnego wypadku zostało uwiecznione przez kamery monitoringu znajdujące się na domu z basenem.

Na filmie widać, jak dwa rozpędzone samochody marki Ferrari - czerwony i niebieski - przemieszczają się biegnącą w pobliżu drogą. W następnej sekundzie widzimy, jak oba przecinają zakręt, a następnie z impetem wbijają się w solidne ogrodzenie domu. Na nagraniu widać, że w basenie znalazły się resztki ziemi i kawałki karoserii.

 

Więcej aktualnych informacji z kraju i ze świata na stronie głównej Gazeta.pl

Włochy. Dwa Ferrari uderzyły w ogrodzenie domu. Kierowcy odnieśli niewielkie obrażenia

Jak informuje agencja ANSA, na miejscu zdarzenia pracowały służby ratownicze, karabinierzy, straż miejska oraz straż pożarna z Osimo. Strażacy ugasili pożar jednego z dwóch samochodów i zabezpieczyli oba pojazdy biorące udział w zdarzeniu.

Według włoskiej agencji informacyjnej, za kierownicami dwóch samochodów - jednego benzynowego, a drugiego hybrydowego - siedzieli dwaj mężczyźni narodowości belgijskiej w wieku 50 i 54 lat, którzy przebywali w okolicy na wakacjach z przyjaciółmi. W jednym z dwóch pojazdów znajdował się również pasażer. Jak przekazały służby, jeden z kierowców odniósł niegroźne obrażenia.

Włoskie media informują, że wartość obu samochodów to ok. 700 tys. euro.

Zobacz wideo Chorzów. Kierowca zignorował znaki i zaliczył "skok" przez rondo
Więcej o: