18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Rosyjski generał nagrał erotyczne wideo. Teraz wyciekło do sieci

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widzimy nagiego Aleksandra Matownikowa, rosyjskiego generała i dowódcę sił operacyjnych, który ma obecnie stacjonować obecnie na Białorusi. Mężczyzna pląsa w erotycznym układzie tanecznym, wpatrując się w ekran smartfona. Wideo zarejestrowano tuż po wybuchu na mińskim lotnisku, gdzie mógł zostać uszkodzony rosyjski samolot wczesnego ostrzegania A-50.

"Do sieci wyciekło intymne wideo rosyjskiego generała Ołeksandra Matownikowa, w którym zademonstrował swoje umiejętności choreograficzne" - pisze w poniedziałek agencja UNIAN. Matownikow jest teraz dowódcą Wojsk Lądowych Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej na Białorusi.

Nagranie udostępnił kanał Chek-OGPU. "Generał Matownikow, zapalony koneser mińskich restauracji i kobiet, lubi przenosić odpowiedzialność za podejmowanie decyzji na podległych mu oficerów. Generał jest najbardziej zainteresowany tworzeniem takich treści wideo dla swoich koleżanek" - czytamy w podpisie.

Zobacz wideo Banachewycz o dzieciach Mariupola: Wykorzystywanie dzieci jest barbarzyństwem i cynizmem

Na udostępnionym w sieci wideo widać, jak nagi mężczyzna wykonuje erotyczny taniec, spoglądając w kierunku ekranu smartfona.

Nagranie trafiło do sieci dzień po wybuchach na lotnisku Maczuliszcze na południe od Mińska. 

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Białoruś. Dwie eksplozje na lotnisku pod Mińskiem

Na lotnisku w Maczuliszczach pod Mińskiem doszło w niedzielę rano do dwóch wybuchów. Eksplozje były efektem sabotażu.

"Partyzanci potwierdzili sukces operacji specjalnej mającej na celu wysadzenie rzadkiego rosyjskiego samolotu na lotnisku w Maczuliszczach pod Mińskiem. To najbardziej udana dywersja od początku 2022 roku" – napisał na Twitterze Wiaczorka, główny doradca liderki białoruskiej opozycji Swiatłany Cichanouskiej. Według niego operację przeprowadziło dwóch Białorusinów za pomocą dronów. Jak podają niezależne białoruskie źródła, podczas akcji mógł zostać uszkodzony rosyjski samolot wczesnego ostrzegania A-50. 

Z lotniska w Maczuliszczy często startują myśliwce, które mogą przenosić pociski "Kindżał". Ukraińcy nie mają broni, która pozwala na zestrzelenie tych pocisków. 

Więcej o: