Warszawa. Zderzenie autobusów w alei Stanów Zjednoczonych. Są ranni

Około godziny 20:30 na warszawskiej Saskiej Kępie, w alei Stanów Zjednoczonych zderzyły się dwa autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego - 514 oraz 502. Ze wstępnych informacji wynika, że sześć osób zostało rannych, są badane w karetce.

Komenda Stołeczna Policji potwierdziła w rozmowie z Gazeta.pl, że do wypadku doszło. W alei Stanów Zjednoczonych pod wiaduktem ulicy Saskiej, zdarzyły się dwa autobusy: linii 514 oraz 502. - Na ten moment nie mamy zbyt wiele informacji. Policjanci pracują na miejscu - usłyszeliśmy. 

Zobacz wideo Co przyniosła wizyta Joe Bidena w Kijowie? Pytamy ukraińskiego dziennikarza

Warszawa. Zderzenie dwóch autobusów na Pradze

Reporter TVN 24 Artur Węgrzynowicz podał, że stłuczka miała miejsce na przystanku. 514 uderzyło w tył 502, oba pojazdy są mocno uszkodzone.  

Ze wstępnych informacji policji wynika, że 6 osób jest badanych w karetce. TVN podaje, że rannych może być nawet 11 osób, z czego 8 osób przewieziono do szpitala. Wszyscy mają być przytomni i mieć jedynie drobne urazy, do których miało dojść, gdy przewrócili się po zderzeniu pojazdów.

Więcej najnowszych informacji przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Policja na razie nie podaje szczegółów wypadku

Policjanci będą teraz sprawdzać stan trzeźwości kierujących, ale - jak słyszymy od KSP - na razie trwają czynności i policja nie podaje przyczyn i okoliczności wypadku. Według informacji TVN kierowcom nic się nie stało. 

Z ruchu wyłączony został buspas w kierunku Wisły. Dwa pasy wciąż pozostają jednak przejezdne. 

Więcej o: